FestDobréRybníky 2018 (exFestDobréBohunice)

FestDobréRybníky 2018 (exFestDobréBohunice)

Dátum : 26. júla. 2018
Miesto: Kemping Rybníky Opatovce, okr. Trenčín

Vstupenky

Popis

Dátum/Date: 26.7. - 29.7.2018
Miesto konania/Place of event: Kemping Rybníky Opatovce, okr. Trenčín 

 

FestDobréRybníky (exFestDobréBohunice) v roku 2018 privítajú aj už zabookované kapely a interpretov ako: BUTY, LUAN PARLE (najlepšia írska speváčka a svetová country star), ALLAN MIKUŠEK, najlepší bluesman z Juhoafrickej Republiky GERALD CLARK, JAROSLAV SAMSON LENK, PETER JANKU, COP, BOBOVA DIÉTA, NEZNÁMI, ROMAN HORKÝ (KAMELOT), WOLFSHEART ft. ROBERT HORAK (AT), JURAJ "ĎURI" HNILICA, POUTNÍCI, MAOK, KATEA, DIVOZEL, ĽUBO KONEČNÝ, PEPA NOS, KRÁĽOVÁ a KOMPAS, KALUMET, ROBO HULEJ, KATKA KRAJČOVIECHOVÁ, NANY HUDÁK, THE FATHERS, ZATÚLANÍ, ... ďalších interpretov budeme postupne pridávať. Nebudú chýbať ani remeselné trhy, workshopy, prednášky, rozhovory, súťaže a atrakcie. Jedným z headlinerov ročnika 2018 mal byť aj WABI DANĚK, ktorý na jeseň minulý rok zomrel. Bol nielen priateľom a nadšencom našeho festivalu. Venujeme mu na festivale spomienku v podobe recitálu jeho skladieb na komornej scéne a to za pomoci rôznych interpretov.

ROZMIESTNENIE A ARCHITEKTÚRA FESTIVALU:
Hlavné pódium bude na lúke pri rybníku (podobne ako prvý rok po presťahovaní sa z Jaslovských Bohuníc). Malý stage bude pri gastro zóne, chill out zóna (prednášky, tvorivé dielne, workshopy, rozhovory, divadlo, zoznamka) bude pri ohnisku pri vstupe do autostanového mestečka. Pri Bufete Farma Ryby sa bude okrem večerného programu vo štvrtok diať i program počas hlavných festivalových dní. Bude tu možnosť predstaviť sa novým, či starším muzikantom na Open Mic Stage a vy ich budete môcť podporiť a posunúť do hlavného programu. Včas doplníme aj mapku pre bližšiu predstavu.

STANOVANIE NA LÚKE, PARKING NA ASFALTOVOM PARKOVISKU, SPRCHY, WC, BAZÉN SÚ BEZPLATNÉ! Vstup do autostanového mestečka (možnosť stanovania pri aute za poplatok) bude len s vopred zakúpeným parkovacím lístkom so samostatným vjazdom. V priestoroch autostanového mestečka je zakázané používať vlastné grily a je z kapacitných, technických a bezpečnostných dôvodov bez prístupu elektriky. Vynasnažíme sa, aby ste mali v areáli možnosť dobiť si mobilné telefóny.
Z "autostanového" mestečka sa dostanete hlavným vstupom od detského mestečka ako aj vyznačenou uličkou pri WC a sprchách aby ste nemuseli chodiť naokolo.
Parking na veľkom asfaltovom parkovisku je bezplatný, stanovanie na lúke pri hľadisku je bezplatné. V oboch stanových mestečkách prosíme dodržiavať nočný kľud od ukončenia hlavnej scény do 8:00. Buďte prosím tolerantní k ostatním a využite na jam session ostatné priestory než stanové mestečko. Priestoru je všade dosť. Jam session a hranie a spievanie je možné v gastrozóne, pri táboráku, alebo v altánku pri bufete Farma Ryby. Na mieste bude aj vyhradené miesto pre stanovanie rodín s ďeťmi.
Cena za sprchy, bazén i toalety je zohľadnená už v cene permanentky a nebude účtovaná zvlášť.


V rybníkoch je prísny zákaz kúpania a to z hľadiska hygienického i bezpečnostného. Ak chcete používať vlastné lode - jedine s plávacími vestami a bez motora. Na mieste pôsobí hasičská hliadka so záchranným člnom a žiadame dodržiavať jej pokyny.
Festival je dogfriendly a horsesfriendly avšak žiadame, aby ste mali svojich miláčikov na vôdzke a prípadné exkrementy si po nich zbierali. Nedopustili tiež aby značkovali stany, či príslušenstvo festivalu (ako ohrady, ploty, banery, či reproduktory.)

 

PREDPREDAJ: 200ks za akciovú predpredajovú cenu: 12,-eur a len do 1.9.2017. Cena sa postupne bude zvyšovať. Na mieste: 22,- eur. Jednodňové vstupenky bude možné zakúpiť až na mieste a to v hodnote 15,-eur

ceny od 1.9.2017 do 24.12.2017 (alebo 300ks) v hodnote 14,-eur

od 25.12 31.5.2018 (alebo 300ks) v hodnote 16,-eur

cena sa postupne bude zvyšovať - na 22,- eur na mieste

parkovanie na priľahlom asfaltovom parkovisku je bezplatné, stanovanie na lúke je bezplatné

ZŤP: vstup bezplatne
doprovod ZŤP si hradí plné vstupné
deti do 140cm: vstup bezplatne

V areáli je okrem bazéna prísny zákaz kúpania. Areál campu disponuje sprchami, pevnými WC ako i mobilnými toaletami. Tieto služby sú už zakomponované v cene vstupenky. Podujatiu sa účastník zúčastňuje na vlastné nebezpečie. Brány podujatia sa otvárajú vo štvrtok o 9:00 a zatvárajú v nedeľu o 16:00. Parkovanie na priľahlom asfaltovom parkovisku je bezplatné. Stanovanie v stanovom mestečku na lúke je bezplatné. Limitované priestory autostanového mestečka pre karavany, či stanovanie pri aute sú možné len s vjazdom do piatku 18:00. Prosíme návštevníkov, aby si na festival neprinášali vlastný alkohol, či nealko a taktiež vlastnú stravu. Veľmi nám tým ubližujete a ničíte potenciál festivalu, aby sme mohli fungovať aj naďalej. Snažíme sa pre Vás každoročne zabezpečiť nielen veľké a rozmanité služby z oblasti kuchyne (vrátane vegetariánskej a vegánskej) a taktiež viac ako 5 druhov piva rôznych značiek. Na podujatí budú aj doplnkové služby vrátane možnosti dobitia telefonu, úschovne liekov v chladničke, zoznamky, ....

Podujatie FestDobréRybníky je pokračovateľom našeho podujatia FestDobréBohunice, ktoré sme organizovali 10 rokov v areáli amfiteátra v Jaslovských Bohuniciach, kde sme vytvorili tradíciu festivalu s festdobrým menom ale žiaľ nebolo nám umožnené pokračovať na tomto mieste. Preto sme v roku 2016 úspešne presťahovali podujatie FestDobréBohunice na prekrásne miesto - do areálov rybníkov Farma Ryby v katastri obce Opatovce v okrese Trenčín. Logicky sme FestDobréBohunice museli premenovať, avšak stále sme jediným vlastníkom a držiteľom registrovanej značky tohto podujatia. Dištancujeme sa od akéjkoľvek spojitosti s podujatím, ktoré sa účelne koná v Jaslovských Bohuniciach a údajne ťaží z princípov tradície, ktorú sme 10 rokov vytvárali z vlastných prostriedkov a nadšenia.

Na mape

Top