Kamel klub / Karloveské centrum kultúry

Kamel klub / Karloveské centrum kultúry

Dátum : 25. marca - 21. apríla 2018
Miesto: Filmový klub Kamel, Bratislava, Hudobný klub Kamel, Bratislava

Vstupenky

Sobota
21
Apr 2018
19:00

Popis

Kamel klub alebo inak Karloveské centrum kultúry je jediným kultúrnym centrom mestskej časti Bratislava - Karlova Ves. Jediným priestorom, kde sa môžu Karlovešťania do sýtosti vyžiť. Pripravené sú platformy Hudobný a Filmový klub Kamel, ktoré pravidelne každý mesiac prinášajú atraktívne koncerty, filmové premietania či divadlá. Privítali sme u nás Petra Lipu, Medial Banana, Geišbergovcov, Anitu Soul, Chiki-liki tu-a, Jakuba Ursínyho & Dorotu Nvotovú, Lavagance, Janais, Chanson friends, Celeste Buckingham, Pánov času, Thomasa Puskailera, Eugena Botoša a mnohých ďalších.

Vo filmovom klube premietame svetové a domáce Áčkové filmy pre deti aj dospelých, prevažne však slovenskú a stredoeurópsku kinematografiu (Eva Nová, Mečiar, Nina, Ťažká voľba, Červený kapitán, Nespoznaný, FC Roma, Max a strašidlá, Lichožrúti, Ovečka Shaun, Prežijú len milenci, Revenant, Baby šéf, Ja zloduch...).

V roku 2017 sme zaviedli nový filmový formát - Cestovateľské kino. Tešiť sa môžete na pravidelné filmové prezentácie a premietania spojené s diskusiou s významnými cestovateľmi, couchsurfermi a športovcami (Michal Knitl, Pavol Barabáš...)

Pre deti pravidelne hrávame nedeľné divadielko, kde ako jediní v Bratislave uplatňujeme rodinnú zľavu - PLATÍ IBA DETSKÝ DIVÁK, a akýkoľvek rodinný príslušník či sprievod má vstup bezplatný, pretože podporujeme čas strávený s rodinou.

Vstupné na väčšinu podujatí je štandardné - 3 € (Filmový klub Kamel, divadlá)

Hudobný klub Kamel - individuálne (zvyčajne do 10 €).

Na mape

Top