Sedem bez záruky

Sedem bez záruky

Dátum : 27. apríla 2018
Miesto: Hotel Holiday Inn, Trnava

Vstupenky

Piatok
27
Apr 2018
19:00

Popis

Elena Vacvalová, Milan Lasica, Oľga Feldeková a Marián Leško

Populárna talk show známa z televíznych obrazoviek pod názvom 7 s.r.o. vyráža k divákom! Obľúbení glosátori a atraktívny hudobný hosť vás budú zabávať priamo vo vašom meste.
Nenechajte si ujsť neopakovateľné vtipné postrehy a komentáre na udalosti z domácej i zahraničnej politiky, spoločnosti, a všetkého, čo život prináša.
Populárna talkshow Sedem s.r.o., známa z televíznych obrazoviek vyráža na turné po Slovensku! Elena Vacvalová, Milan Lasica, Oľga Feldeková a Marián Leško budú vtipne glosovať priamo pred divákmi v Nitre, Prievidzi a Bratislave.
Humoristická relácia Sedem s.r.o. sa na televíznych obrazovkách objavila v roku 2001 a vydržala tam sedem rokov!

„Bola som súčasťou Sedmičky dlhé roky, ale platí to aj presne naopak. Sedmička je rovnako mojou súčasťou. Našla som v nej pre seba tú správnu stoličku, na ktorej sa mi sedí veľmi pohodlne,“ priznala moderátorka Vacvalová.
V show predvedú svoj humor a pohotové komentáre Milan Lasica, Oľga Feldeková a Marián Leško.Podľa moderátorky to bude oproti štúdiu neporovnateľný rozdiel!
Ľudia prídu dobrovoľne

„Je to ako by ste konečne mohli niekomu napísať list, a nie iba telegram! A nezanedbateľný rozdiel je aj v tom, že v divadle pred vami sedia diváci, ktorí prišli za vami dobrovoľne a rovnako dobrovoľne spolupracujú,“ dodala Elena.

Zľavy: bez nároku na zľavy.

Na mape

Top