Sexy Back (prepojenie) - 2017

Sexy Back (prepojenie) - 2017

Dátum : 01. decembra 2017
Miesto: Music a Cafe Trnava v City Arena
Cena : 14,90 €

Vstupenky

Popis

Moje meno je Chris a som spoluzakladateľ našej skupiny The Gentlemen. Ako moje hlavné zamestnanie je práca ako fitness tréner čo mám aj vyštudované, popri tom obľubujem prírodu, hudbu, tanec a kultúru. Snažím sa byť v živote ambiciózny človek nabitý pozitívnou energiou. Teším sa na vás.

Moje meno je Lucas a som spoluzakladateľ skupiny The Gentlemen. Venoval som sa súťažne viacerým športom ako karate, gymnastika, športový aerobik ,kickbox. Taktiež som ukončil vysokú školu v Trnave. Milujem tanec, zábavu, cestovanie, životné výzvy, kultúru, spontánnosť a ľudí okolo seba. Moje životné heslo by som zhrnul do vety: Nesnívaj svoj život ale ži svoj sen každý deň. Teším sa na vás v našej úplne novej tanečno/divadelno striptízovej show Sexy back.

Ahojte dámy moje meno je Jacky a pochádzam z liptovského Mikuláša. Milujem fitness ktorému sa aj profesionálne venujem ďalšie záľuby sú tanec, výlety, dobré jedlo a v neposlednom rade milujem, obdivujem a samozrejme si vážim ženy. Som človek ktorý rád zažíva nové veci, je stále usmiaty a pozitívny a rád vzbudzujem tento pocit v každom jednom človeku okolo mňa. Teším sa na vás v našej novej show Sexy back.

Moje meno je Anthony a Pochádzam z Liptova. Popri štúdiu na Univerzite v Žiline som začal pracovať ako fitness tréner a súťažiť v kulturistike . Za môj najväčší úspech považujem titul Majstra Slovenska v kategórii Men´s Physique v roku 2O15. Počas tréningov si rád vypočujem dobrú hudbu, milujem skvelé jedlo, zábavu s priateľmi a CRAZY životný štýl. Okrem športu som sa tak trošku našiel aj v umeleckom smere, z čoho vniklo aj moje tetovanie , ktoré som si sám navrhol. Heslo ktoré ma vystihuje ? Be different – be original.

Na mape

Top