VIBE Fest - Expo Centrum Trenčín - 2018

VIBE Fest - Expo Centrum Trenčín - 2018

Dátum : 23. februára 2018
Miesto: Expo Center, Trenčín
Cena : 10,99 € - 39,99 €

Vstupenky

Popis

Dátum/Date: 23.02.2018 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Expo Center, K výstavisku 447/14, TRENČÍN 

Už 23. februára budeme všetci spoločne na jednej. Môžete sa tešiť na jedinečný koncept multižánrového festivalu VIBE fest, ktorý sa uskutoční v priestoroch dvoch hlavných hál Expo Centra Trenčín o rozlohe 2 400 m². Na dvoch stageoch si tak užijete to najlepšie z hip-hopu a elektronickej hudby.

 

-------------NICOLAUS VODKA STAGE--------------


♛ EGO ‭♛ - predstaví svoj dlhoočakávaný debutový album PRECEDENS, na ktorý sa čakalo neskutočných 8 rokov. Úplne prvý koncert na Slovensku s albumom PRECEDENS predstaví práve na VIBE Feste!!!🔥

♛ PIL C ♛- predstaví svoj v poradí druhý sólový album “V RÁDIU HRAL ELÁN, KEĎ UMREL TUPAC”, s ktorým si pripravil novú nezabudnuteľnú show. Kryť chrbát mu bude ako obvykle DJ Special Beatz.

♛ DAME ♛ - z legendárnej skupiny DMS, ktorú tvorí DAME, SEPAR a SMART vydal svoj debutový sólo album $ELFMAD€, ktorého zastávka v rámci jeho tour bude práve na festivale VIBE. V predpredaji sa objednalo viac ako 4000 nosičov! Určite sa máte na čo tešiť.

♛ P.A.T. & MEGA M ♛ - nová krv prísneho rapu, o ktorom je počuť v poslednom období stále viac, produkujú pod taktovkou POZOR RECORDS! P.A.T. práve vydáva svoj debutový album 3UMF, ktorý predstaví práve na VIBE feste.

♛ SUPA ( MR ) ♛ - nesmrteľný dobrý chlapec z Handlovej už z legendárnej skupiny MOJA REČ vystúpi na Feste s úplne novou show a predstaví svoj pripravovaný sólo album Biele Noci.

♛ DALYB ♛ - z Košickej skupiny HAHA CREW je jeden z najlepších a najuznávanejších DJs a producentov na Slovenskej scéne.
 

SUPPORT

♛ DJ HIGHTOWER ♛

♛ APOLLO ♛

 

-------------- HE💙RT BEATS STAGE --------------


♛ BOUGENVILLA (NL) ♛ - sú dvojica DJs z holandského Amsterdamu patriaci pod jedno z najúspešnejších vydavateľstiev sveta Spinnin Records. Určite sa je načo tešiť!✌🏻

♛ MILAN LIESKOVSKÝ ♛ - úspešný slovenský DJ, producent a moderátor, ktorého okrem množstva akcií a festivalov môžete poznať aj z éteru Fun Rádia a od tohto roku aj ako moderátora projektu Dance Exxtravaganza rádia Európa 2

♛ EMTYDEE ♛ - "otec" projektu Dark room

♛ TAMIRA ♛- jedna z najobľúbenejších slovenských DJane

♛ JORDY RAY ♛ - prievidzský obľúbenec, ktorý svojím nezameniteľným energickým prednesom valcuje kluby aj festivaly v širokom okolí

♛ JOHNY BEE ♛

 

Vstupné/Entry:
Normal - 8,99 EUR
VIP - 39,99 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Na mape

Top