Vojtěch Dyk a B-Side Band

Dátum : 04. augusta 2017
Miesto: ŠTADIÓN MŠK ŽILINA Žilina
Cena : 20,00 € - 45,00 €

Vstupenky

Popis

Spolupráca brnenského orchestra so spevákom začala pred štyrmi rokmi asi takto ...

"Myslím, že to bolo presne niekedy v marci okolo roku 2010, práve sa topil posledný sneh z parapetov a mna prebudilo zvláštne zvonenie môjho telefónu, také, ktoré som pred tým ešte nepočul. Až neskôr som si uvedomil, že ten telefonát je z Brna. Telefonujúci sa predstavil ako Jozef Buchta, bandleader B-Side Bandu a slovo dalo slovo a v júni toho roku som vycestoval až do Brna k prvému spoločnému koncertu. A hopla a je tu naša prvá spoločná, ozajstná "Doska," spomína na začiatky Vojta Dyk.

"Je to tak," súhlasí Josef Buchta. "Dohodli sme sa v marci 2010 a 14. júna toho istého roku bol prvý koncert v brnenskom Metro Music Bare. A myslím, že sme tú spoluprácu krásne,, odpanili ".

Súčasne obaja hodnotia svoje rozhodnutie ako šťastné. "Spolupráca s Vojtom pre nás znamenala veľa, ale pre mňa osobne s odstupom času znamená, že sme spolu ako,, drozdí bratia" a sme si veľmi blízki. Aj keď by som ho niekedy naozaj roztrhol ako hada, ale je to mladší brat a ja musím zachovať chladnú hlavu. To viete, mladší brat niekedy hnevá, ale naozaj len občas. Som naozaj šťastný, že sme sa stretli a našli." Tvrdí Josef Buchta.

Zľavy pre BRATISLAVU
Vojaci: 5,00 EUR
Umiestnenie v rámci sektora "Voľné sedenie".
ZŤP a ZŤP-S: 5,00 EUR
Umiestnenie v rámci sektora "Voľné sedenie". 
DOPROVOD: 15,00 EUR
Umiestnenie v rámci sektora "Voľné sedenie". 
Zľavy pre deti/Discounts for children: žiadne

Na mape

; Top