ZRUŠENÉ / ZMENENÉ - JEVGENIJ PLJUŠČENKO - PÁN ĽADU 2017 - 22.11.2017 o 18:00 hod.

6.11.2017 11:21

Predstavenie JEVGENIJ PLJUŠČENKO - PÁN ĽADU 2017, ktoré sa malo konať dňa 22.11.2017 o 18:00 hod. v Aréne Brezno, je ZRUŠENÉ!

Zakúpené vstupenky platia na predstavenie 24.11.2017 v Banskej Bystrici na Zimnom štadióne. Vstupenky si klienti budú môcť zameniť 3hodiny pred podujatím v Banskej Bystrici. Sú im vyčlenené vstupenky z tej istej cenovej kategórie ako majú zakúpené do Brezna. Klientom ktorým táto zmena nevyhovuje môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.

Top