ZRUŠENÉ - Muzikál SHREK - 30.9.2018 o 18:30 hod.

24.5.2018 09:26

Predstavenie Muzikál SHREK, ktoré sa malo konať dňa 30.9.2018 o 18:30 hod. v AEGON aréne, Bratislava , je ZRUŠENÉ!

Z dôvodu veľkolepej výpravnej show, ktorá by sa z časových dôvodov a fyzickej náročnosti pre hercov a muzikantov nestihla odohrať v jeden deň 2 krát sa organizátor rozhodol odohrať predstavenie Muzikál Shrek len jeden krát v daný deň, aby sa zachovala kvalita predstavenia.  Predstavenie sa bude konať 30.9. 2018 len o 14:00 hod.  Budeme veľmi radi, keď klienti, ktorí mali pôvodne zakúpené lístky na večerné predstavenie o 18:30 hod, si zakúpia nové vstupenky na predstavenie v ten istý deň o 14:00 hod a tie pôvodné vrátia na mieste, kde si ich zakúpili, tam im budú za lístky aj vrátené peniaze naspať.
Za zmenu a s ňou súvisiace komplikácie sa všetkým dotknutým klientom organizátor ospravedlňuje.

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.

Top