ZMENENÉ - Svadba desaťročia – Martin Jakubec a Božanka - 17.11.2018 o 15:00 hod.

8.11.2018 09:39

Predstavenie Svadba desaťročia – Martin Jakubec a Božanka, ktoré sa malo konať dňa 17.11.2018 o 15:00 hod. v Hrad Červený kameň, Častá, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 17.11.2018 o 18:00 hod. v novom mieste konania: Reštaurácia Hrad, Bratislava.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 12.11.2018!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 12.11.2018 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 12.11.2018 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Vzhľadom na vysoký záujem ľudí o účasť na svadbe desaťročia prominentného páru Martin Jakubec a Božanka, bola agentúra MAJA PRODUCTION s.r.o. zabezpečujúca celý servis nútená rozdeliť hostí do sektorov podľa predajnosti vstupeniek, čím docielime individuálny prístup k hosťom. Tým pádom zdôrazňujeme, že event na pôvodnom plánovanom mieste Hrad Červený kameň sa miesto konania ruší a presúva sa pre veľký záujem ľudí do Bratislavy na novú adresu: Reštaurácia Hrad Námestie A.Dubčeka 1, Bratislava Začiatok eventu pre platiteľov VIP vstupeniek bude o 18.00 hod. v reštaurácii Hrad, Námestie A. Dubčeka 1, Bratislava. VIP klientom a hosťom bude k dispozícii podávaná večera a nápoje v cene vstupenky, účasť priamo s prominentným párom pri stole, fotenie a malý darček pre každého. Požiadavka je na spoločenské oblečenie dress code. Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na Vás. Máte možnosť zakúpiť posledných 25 lístkov VP pre svojich priateľov.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.

Top