ZRUŠENÉ - KANDRÁČOVCI – MEGA TURNÉ OPEN AIR 2019 - 13.7.2019 o 18:00 hod.

Predstavenie KANDRÁČOVCI – MEGA TURNÉ OPEN AIR 2019, ktoré sa malo konať dňa 13.7.2019 o 18:00 hod. v Amfiteáter Heľpa, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili alebo majú možnosť využiť náhradné termíny 9.8 Banská Bystrica, 10.8 Východná, kde pri vstupe každý klient po predložení pôvodnej vstupenky obdrží CD Kandráčovci ZADARMO.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Klienti môžu vstupenky vrátiť alebo môžu využiť termíny 9.8 Banskej Bystrice alebo 10.8 Východná. Kde pri vstupe každý klient po predložení pôvodnej vstupenky obdrží CD Kandráčovci ZADARMO.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.

Top