ZMENENÉ - Koncert filmové hudby - 25.9.2021 o 16:00 a 19:00 hod.

17.9.2021 08:22

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Koncert filmové hudby, ktoré sa malo konať dňa 25.9.2021 o 16:00 a 19:00 hod. v Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 19.2.2022 o 16:00 a 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 10.10.2021!

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to najneskôr do 10.10.2021 poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 10.10.2021 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 10.10.2021 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 10.10.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 10.10.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 10.10.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 10.10.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vážení diváci, fanúšikovia filmovej hudby a Pražského filmového orchestra, orchester mal v sobotu 25.september o 19 hod odohrať vo veľkom koncertnom štúdiu slovenského Rozhlasu svoj druhý koncert v tejto sále. Vedenie orchestra sa rozhodlo koncert presťahovať na nový termín dňa 19.2 2022. Dôvodem, prečo sa opäť termín koncertnej filmovej hudby mení, je nemožnosť podľa aktuálnych podmienok Covid Semaforu na území SR používať plnú kapacitu sály, resp. využiť iba jej polovicu. To je vzhľadom k veľkým nákladom na samotný koncert nemyslitelné. Druhou variantou usporiadania koncertu je iba pre publikum zložených z kompletne zaočkovaných divákov. Túto variantu vedenie orchestra odmietlo. K mnohým našim divákom, ktorí si kúpili lístky ešte pred covidovou krizou, by sme si to jednoducho nedovolili. Chceme hrať pre všetkých, ktorí si kúpia vstupenku na koncert a generálnu skúšku bez rozdielu. Všetky vstupenky kúpené v predpredaji Ticketportal.sk a u nás zostávajú v platnosti. Veľmi oceňujem, že si svoje vstupenky necháte a náš koncert si, a pokiaľ to bude možné, spoločne užijeme. Program koncertu aj so zmenou termínom opäť prinesie niektoré ďalšie zmny a naposledy pevne veríme, že nám aj cez všetky problémy zostanú nakloněni. Určite v ňom budú silne zastúpené aj tituly, ktoré inak nie je možné v živom koncertnom podaní počuť. S každým koncertom prinesie niečo nové, takže priestor na premiéry bude aj na tomto koncerte. Mnohé zaznie v našom podaní pre slovenské publikum úplne najskôr. Sledujte naše Facebookovej stránky a web, aby vám nič neušlo. Na koncerte tiež privítame aj zástupca Cosplayer zo Slovenska Outpost 501. legie // http://www.501st.sk/

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.

Top