KATARZIA | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA>>  TLAČOVÉ SPRÁVY>>  KATARZIA

KATARZIA

Pridané : 13.10.2014 15:49

KATARZIA

Dátum/Date: 26.11.2014 o 20.00 h.
Miesto konania/Place of event: Ateliér Babylon, BRATISLAVA
Vstupné/Entry: 5,00 EUR / státie (cena sa bude zvyšovať)

Popis/Description:
Za posledný rok sa vám snáď nemohlo stať, že ste o nej ešte nepočuli. Katarzia je Katarína Kubošiová, autorka skladieb a textov, ktoré spieva a hrá na gitare. Jej skladby v priebehu jedného roka raketovou rýchlosťou oslovili tisíce poslucháčov, získala si kritikov a veľký záujem slovenských, českých klubov a festivalov o jej koncerty. Za CD Generácia Y získala dve nominácie v oceneniach Rádia_FM Raiohead_Awards v kategórii Nováčik roka a World Music.

No Katarzia ide ďalej, počas dvojmesačného života v Lisabone prináša domov nové skladby, ktoré zatiaľ máte možnosť počuť jedine na živých koncertoch.
Katarzia zvábila divákov svojim svojským prejavom, novátorským frázovaním, odlišným spôsobom kompozícií na gitare a predovšetkým brisknými textami, ktoré odzrkadľujú pohľad mladej ženy na súčasný svet. V apríli 2014 vypredala pražský Jazz dock, veľký úspech zožala aj na tohtoročnom festivale Pohoda. Vyrástla v Nitre, v roku 2014/15 dokončuje posledný ročník filmovej scenáristiky a dramaturgie na VŠMU, žije v Bratislave.

VSTUPENKY/TICKETS na podujatie KATARZIA