Oldřich KAISER a Jiří LÁBUS - NAJLEPŠIE SCÉNKY | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA>>  TLAČOVÉ SPRÁVY>>  Oldřich KAISER a Jiří LÁBUS - NAJLEPŠIE SCÉNKY

Oldřich KAISER a Jiří LÁBUS - NAJLEPŠIE SCÉNKY

Pridané : 09.09.2015 15:12

Oldřich KAISER a Jiří LÁBUS - NAJLEPŠIE SCÉNKY

Dátum/Date: 22.11.2015 o 19:00 h.
Miesto konania/Place of event: Ateliér Babylon, Nám. SNP 14, BRATISLAVA

Popis/Description:

Oldřich KAISER a Jiří LÁBUS – NAJLEPŠIE SCÉNKY bonus - Oldřich Kaiser a Dáša Vokatá

Hodina dějepisu, Vozembouch, Ještěrka, Referent Kubrt … to je len malý výber z mnohých nezabudnuteľných scénok, ktoré populárna herecká dvojica Oldřich Kaiser a Jiří Lábus vytvorila za celých 40 rokov spolupráce. Toto jubileum oslávi piatimi exkluzívnymi predstaveniami na Slovensku, kde si môžete pripomenúť kultové scénky a dialógy tejto hereckej a autorskej dvojice z programu Možná přijde i kouzelník, Ruská ruleta alebo Zeměkoule, tešiť sa môžete aj na improvizáciu a ich nezameniteľný humor.

SLOVENSKÁ TOUR EXKLUZÍVNE! V roku 2015 tento program exkluzívne iba na Slovensku, iba päť predstavení.
Slávne scénky: Televizní hlasatel, Ještěrka, Hodina dějepisu, Otřesný příběh Marie Joudové…....................

V druhej časti večera vymení na javisku Oldřich Kaiser svojho hereckého kolegu Jirku za pesničkárku Dášu Vokatou a do ruky zoberie husle a elektrickú gitaru! V spojení s Dášou, známou pesničkárkou úzko spätou s českým undergroundom, sa z Oldy stane pravý rocker a naplní sálu rockovými riffmi, dojemnými duetmi a najmä neskutočnou sálajúcou energiou! Spojenie osôb z rôznych svetov, kde sa na jednom pódiu stretne mediálne známy herec s undergroundovou pesničkárkou, ktorá žila mnoho rokov v nútenej emigrácii vo Viedni, je "třeskuté". Oboch spojila osoba Ivana M. „Magora“ Jirouse, po ktorého boku Dáša prežila 20 rokov života. Oldřich Kaiser natočil v roku 2009 spolu s I. M. Jirousem „Pravdivý příběh Plastic People“. S Dášou začali vystupovať a vo februári 2014 vydali spoločne CD Dva divoký koně (Guerilla Records).


Vstupné/Entry: 20,00 EUR - voľné sedenie


VSTUPENKY/TICKETS na podujatie Oldřich KAISER a Jiří LÁBUS - NAJLEPŠIE SCÉNKY
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.