STOP ŤAŽBE URÁNU TOUR 2009 - Davová Psychóza | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA>>  TLAČOVÉ SPRÁVY>>  STOP ŤAŽBE URÁNU TOUR 2009 - Davová Psychóza

STOP ŤAŽBE URÁNU TOUR 2009 - Davová Psychóza

Pridané : 22.09.2009 10:29

STOP ŤAŽBE URÁNU TOUR 2009 - Davová Psychóza

Davová Psychóza koncertom v Randale načas ukončí hranie
BRATISLAVA – Posledný koncert Davovej Psychózy na dlhú dobu.
 Kultová punková kapela ukončí svoje slovenské turné špeciálnym „prídavným“ koncertom v bratislavskom klube RANDAL už v stredu 30. septembra. Spevák Jano Kassa sa totiž opäť vracia do Austrálie, kde dlhodobo žije, a jeho návrat na domovinu je nedohľadne.
Tento posledný rozlúčkový koncert kapela najskôr nemala v pláne, ale po úspešnom turné „Stop ťažbe uránu na Slovensku“ sa rozhodli pridať ešte jeden - záverečný. Kapela počas celého tour podporovala aktivity hnutia Greenpeace proti ťažbe uránu a len na ich koncertoch sa vyzbieralo vyše 2000 podpisov. Petícia poputuje už túto stredu do Národnej rady SR a podpisy, ktoré sa vyzbierajú na ich poslednom koncerte, budú k petícii dodatočne doložené. Davovej psychóze na „Stop ťažbe uránu na Slovensku“ predskakovali kapely ako Problem 5, Ilegality ale napríklad aj brazílské nadupané trio SOCIAL CHAOS. Poslednýkrát teda uvidíme kultovú „Davovku“ v stredu 30.septembra v bratislavskom RANDAL klube. Vstupenky na tento pamätný koncert sú v predaji v sieti Ticketportal.

Lístky/tickets v predaji!