NE-YO (usa) koncert so živou kapelou | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA>>  >>  NE-YO (usa) koncert so živou kapelou

NE-YO (usa) koncert so živou kapelou

Pridané : 14.12.2009 17:03

NE-YO (usa) koncert so živou kapelou

NE-YO, vlastným menom Shaffer Chimere Smith, je celosvetovo známy americký pop a R&B spevák, textár, hudobný producent, herec a príležitostný raper. NE-YO sa svojou tvorbou aktívne zúčastňuje na čele singlových a albumových rebríčkov Billboardu.
Autor troch vlastných albumov „In My Words On“, „Because Of You“ a „Year Of The Gentleman“ počas svojej kariéry spolupracoval na skladbách s interpretmi ako Rihanna, 50Cent, Mario, Mary J. Blige, Faith Evans, Kanye West, Jay-Z a mnoho ďalších. Slová k piesniam piše napríklad pre Whitney Houston, Anastacia, Celine Dion, Enrique Iglesias, Rihanna, Beyonce a taktiež spolupracoval na pripravovanom albume zosnulého Michaela Jacksona.
Z jeho sólovej tvorby sú po celom svete známe hity ako Miss Independent, Closer, Mad, Sexy Love, Because Of You, So Sick a tak ďalej. V súčastnosti, november 2009, vyšiel v Japonsku NE-YOv cd a dvd výber spevákovej tvorby s názvom NE-YO: The Collection - Complete Edition.
 
Umelca svetového mena prinášame aj fanúšikom na Slovensku. NE-YOv koncert sa uskutoční v sobotu 20.februára 2010 v bratislavskej NTC Sibamac Arene. Súčasťou sobotného večera bude aj vystúpenie slovenských Old School Brothers.

Vstupenky/Tickets na podujatie NE-YO (usa) koncert so živou kapelou.

www.neyoworld.com
www.yearofthegentleman.com
www.myspace.com/neyo