Lístky na BOBA DYLANA už v predaji budúci týždeň! | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA>>  TLAČOVÉ SPRÁVY>>  Lístky na BOBA DYLANA už v predaji budúci týždeň!

Lístky na BOBA DYLANA už v predaji budúci týždeň!

Pridané : 12.03.2010 11:19
BRATISLAVA – Fanúšikovia hudobnej legendy Boba Dylana sa môžu tešiť. Vstupenky na koncert, ktorý sa uskutoční 9. Júna, budú v predaji už od začiatku budúceho týždňa.
Dlhoočakávaná hudobná udalosť roka má už svoj termín. Koncert Boba Dylana sa uskutoční 9. Júna v bratislavskej Incheba Expo Arene za značnej podpory divákov a médií. Na základe neutíchajúceho ohlasu sa preto organizátor rozhodol dať do obehu lístky v čo možno najkratšom termíne. „Ľudia sa nás pýtali, kedy a kde si môžu  zakúpiť lístky. Záujem je naozaj veľký. Sme radi, že môžeme oznámiť začiatok predaja vstupeniek na júnový koncert Boba Dylana od pondelka  15. marca v sieti ticketportal.“ – povedala Jana Mudriková z agentúry Vivien. Ak si nechcete koncert najznámejšieho pesničkára a básnika posledných generácií nechať ujsť tak sa poponáhľajte do najbližšej predajne ticketportal alebo si lístky objednajte na internetovej stránke www.ticketportal.sk.