Bratislavský Undergroundový Majáles BUM 2011 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA>>  >>  Bratislavský Undergroundový Majáles BUM 2011

Bratislavský Undergroundový Majáles BUM 2011

Pridané : 07.04.2011 12:12

Bratislavský Undergroundový Majáles BUM 2011 zverejňuje účinkujúcich a ďalšie podrobnosti!
     V sobotu 21.mája 2011 sa uskutoční tretí ročník Bratislavského Undergroundového Majálesu. Ako počas predchádzajúcich rokov, táto najvačšia akcia svojho druhu na Slovensku prinesie výber špičky undergroundovej scény z Čiech a Slovenska. Na minulých ročníkoch sa už predstavili legendy ako Plastic people of the Universe, Zóna A, Psí vojáci, Slobodná Európa, Visací zámek, Chikilikitua, Kosa z nosa, Vrbovskí víťazi či zástupcovia mladšej generácie ako Vandali, Swan bride alebo Dorota Nvotová.
     Na tomto ročníku budú zastupovať českú scénu legendárny Tony Ducháček a Garage, jeden zo základných kameňov českého undergroundu, ich história siaha až do roku 1979, súčasťou kapely bol aj legendárny Mejla Hlavsa, ktorý pre nich napísal aj nestárnuci hit Muchomurky bílé. S Plastikmi ich zase okrem dlhoročného priatelstva spája aj spoločný gitarista Joe Karafiát. Samozrejme festival prinesie aj špičku slovenského undergroundu v podobe kapiel ako Živé kvety, Slobodná Európa, Chikilikitua, Vrbovskí víťazi, Kosa z nosa alebo Extip. Podrobný lineup je uvedený nižšie. Akciu bude ako po minulé roky moderovať Juraj Kušnierik z časopisu .týždeň.
     Po skončení živých vystúpení sa bude tradične možné zabaviť až do rána na rockotéke, ktorú pripravuje spevák Slobodnej Európy Whisky.
     Na rozdiel od minulých ročníkov sa akcia nebude konať v momentálne nefunkčnom PKO ale v klube Majestic music club (MMC) v budove YMCA na rohu Karpatskej a Šancovej ulice v Bratislave. Tento priestor umožnil organizátorom znížiť cenu vstupenky na príjemných 11 euro v predpredaji. Ďalšou výhodou MMC pre mimobratislavských návštevníkov je minimálna vzdialenosť od hlavnej vlakovej stanice.
Ďalšie detaily si každý môže nájsť na novej webovej adrese
www.bum.alternative.sk
    
Line up:
18:00 ABUSUS  
19:00 EXTIP 
20:00 KOSA Z NOSA 
21:00 VRBOVSKÍ VÍŤAZI 
22:00 ŽIVÉ KVETY 
23:00 TONY DUCHÁČEK a GARAGE (CZ)
24:00 SLOBODNÁ EURÓPA
01:00 CHIKILIKI TU-A
02:00 - 05:00 ROCKOTEKA DJ WHISKY
kontakt:
b.u.majales@gmail.com 

VSTUPENKY/TICKETS na podujatie Bratislavský Undergroundový Majáles BUM 2011