STING SYMPHONICITY - Posledné vstupenky na predaj | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA>>  TLAČOVÉ SPRÁVY>>  STING SYMPHONICITY - Posledné vstupenky na predaj

STING SYMPHONICITY - Posledné vstupenky na predaj

Pridané : 14.06.2011 10:16

POZOR!!! – STING - Posledné vstupenky na predaj

XL PROMOTION a LIVE NATION s potešením oznamuje, že STING – v doprovode symfonického orchestra pod vedením fenomenálnej Sarah Hicks a svojej kapely – predlžuje jeho celosvetovo oslavované turné  Symphonicity a pridáva ďalšie dátumy koncertov počas tohto leta so zastávkami naprieč Európou. A nebude chýbať ani Slovensko.
Využite poslednú možnosť zakúpenia vstupeniek a nepremeškajte príležitosť vidieť a počuť výnimočný koncert v Bratislave, kde Sting predstaví svoje najväčšie hity v nezvyčajnom aranžmá už 29.júna 2011 na Zimnom štadióne O.Nepelu.

V predaji zostávajú úplne posledné vstupenky v Sky boxoch a v Sky lounge. Cena vstupenky v Sky boxe  (v Sky lounge ) je 59,-EUR a prenájom Sky boxu (Sky lounge) je v cene 190,-EUR. Cena celkom je 249,-EUR/osoba. Vstupenky si môžete zakúpiť na centrále spoločnosti Ticketportal, Radlinského 6 (po 1.8.2012 z dôvodu presťahovania na Radlinského 27), Bratislava.