N.O.H.A. Nights Of Hedonistic Adventure | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA>>  TLAČOVÉ SPRÁVY>>  N.O.H.A. Nights Of Hedonistic Adventure

N.O.H.A. Nights Of Hedonistic Adventure

Pridané : 28.11.2011 13:56

N.O.H.A. nahráva nový album a robí „poriadok“ v zmätkoch!
17.12.2011  Majestic Music Club

     Odlúčenie od saxofonistu a spoluzakladateľa Filipa Šebánka, ktoré sa uskutočnilo koncom marca 2011, žial nebolo príliš harmonické. Vytvoril nový projekt v Českej Republike s rovnakým názvom, ale iným dodatkom; N.O.H.A. Circus Underground, ktorý spôsobil veľký zmätok ako pre fanúšikov, tak aj pre usporiadateľov koncertov.
     Ostatný členovia však našli spôsob ako pokračovať a uviesť veci na pravú mieru.
Skupina N.O.H.A. (Night Of  Hedonistic Adventure), stále na čele so speváčkou Minerva Diaz Peréz (autorkou hitu Tu Café), pokračuje v koncertovaní a má za sebou krásne leto na pódiách po celej Európe.
Počas tour a v štúdiu kapela pocítila, že sa stále vyvíja, má reálne vízie do budúcna a našla osviežujúci spôsob ako prezentovať svoj zvuk. Ďalšou dobrou správou je prijatie nového hudobníka v zostave, ktorým je Mike Romeo s karibskými koreňmi a obdivuhodným hudobným vplyvom v Londýne.
     Aj toto sú dôvody prečo sa väčšina členov aj po nezhodách medzi sebou rozhodla vstúpiť do novej éry ich existencie a hrdo predstaviť staronovú kapelu N.O.H.A.

www.nohamusic.com
www.majestic.com

VSTUPENKY/TICKETS na podujatie N.O.H.A. Nights Of Hedonistic Adventure