DON ELLIS TRIBUTE ORCHESTRAfeat.THOMAS GANSCH | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok
>>  ÚVODNÁ STRÁNKA>>  TLAČOVÉ SPRÁVY>>  DON ELLIS TRIBUTE ORCHESTRAfeat.THOMAS GANSCH

DON ELLIS TRIBUTE ORCHESTRAfeat.THOMAS GANSCH

Pridané : 25.03.2013 14:42

DON ELLIS TRIBUTE ORCHESTRAfeat.THOMAS GANSCH

The Don Ellis Tribute Orchestra, ktorý diriguje Markus Geiselhart, je obľúbeným projektom Thomas Ganscha a uvádza skvelú hudbu legendárneho trúbkara, skladateľa a kapelníka Dona Ellisa. Je poctou bývalému orchestru Dona Ellisa, ktorý sa preslávil nielen svojim revolučným experimentálnym nástrojovým zlozenim, ale i neporovnateľnou energiou, založenou na komplexnom a temperamentnom rytme.

Thomas Gansch je jeden z najmnohotvárnejších a najpopulárnejších jazzových trúbkarov v Európe. Bol členom úžasného Vienna Art Orchestra a založil svetoznámy septet „Mnozil Brass“.

Na jar 2013 DETO ide opäť na turné. Posledný koncert bol v roku 2010 vo Wiener Konzerthaus a na medzinárodnom jazoovom stretnutí (International Jazzmeeting) nazvanom „generations“ vo Švajčiarsku.
„Bol to koncert roka. Hala vrela energiou a publikum tlieskalo a povzbudzovalo ako na koncertoch populárnych skupín. Ak by ste niekedy mali šancu vidieť a počuť Don Ellis Tribute Orchestra, vykašlite sa na všetko a utekajte na koncert.“

JAZZ´N´MORE – magazine (Switzeland) / Úvodník Peewee Windmullera

Ako hovorieval Don Ellis: "Bude nám cťou fičať na plné gule a dať zo seba všetko.“

VSTUPENKY/TICKETS na podujatie DON ELLIS TRIBUTE ORCHESTRAfeat.THOMAS GANSCH