Katka Koščová | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Katka Koščová

Katka Koščová
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Dátum a miesto konania/Date and place of event:

1.5.2017 o 19:00h., Koncertná sieň Klarisky - Bratislava
2.5.2017 o 19:00h., Synagóga - Nitra
5.5.2017 o 20:00h., HalmiSpace - Košice

Popis/Description:

Speváčka Katka Koščová predstaví publiku svoju autorskú jazzovo-šansónovú hudbu s netradičnou komornou muzikantskou zostavou. Okrem klaviristu a spoluautora Dana Špinera ju bude doprevádzať špičkový harfista Michal Matejčík.
„Dano spolupracuje s Mišom Matejčíkom na projekte Depeche Mode covers a napadlo ho, či by sme neskúsili prearanžovať naše pesničky s harfou,“ hovorí Koščová. „Veľmi sa teším na túto spoluprácu. Obaja patria k najlepším muzikantom na Slovensku a pre mňa je česť zdieľať s nimi rovnaký koncertný časopriestor.“
Michal Matejčík rokoch 2011 a 2012 odohral európske turné s Georgom Michaelom, predstavil sa aj ako špeciálny hosť na jednom z viedenských koncertov Depeche Mode, z ktorých repertoáru spravil harfové remixy a s týmto programom úspešne brázdi klubovú scénu. Aktuálne pôsobí ako sólo harfista v košickej opere.
Daniel Špiner patrí k súčasným najvyhľadávanejším slovenským klaviristom a autorom. Spolupracuje so známymi slovenskými hudobníkmi a kapelami: Martin Geišberg, Katka Knechtová, Andrej Šeban, No Name, Komajota atď. Venuje sa aj experimentálnej tvorbe, jeho projekt COIMP spája v živých vystúpeniach improvizáciu v hudbe, tanci a výtvarnom umení.


Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: Bez zľavy.

Termíny :


Galéria / Médiá :

Katarína Koščová
Katarína Koščová
Katarína Koščová
Katarína Koščová
Katarína Koščová
Bookmark and Share
Zdieľať