SUPERfeel | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

SUPERfeel

SUPERfeel
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Dátum/Date: 15.10.2016 
Čas/Time: 12:00 - 19:00 (Otvorenie sály od 11.00 – oficiálny koniec cca 20.00)
Miesto konania/Place of event: Hotel NH Gate One Bratislava, Ambrušova 7, BRATISLAVA

Popis/Description:

SUPERfeel je jednodňový, zážitkový event pre ženy v každom veku, ktoré sa rady rozvíjajú a investujú do seba. Jeho cieľ je vystihnutý už v jeho názve, prísť a cítiť sa SUPER. Súčasťou eventu budú semináre, prednášky, workshop v oblasti zdravia, krásy, sebarozvoja, motivácie, make-upu. Návštevou eventu získate nielen hodnotné informácie, ale aj možnosť osobného stretnutia s prednášajúcimi i vyhrať úžasné ceny.

Oficiálny program a prednášajúci:

Mirka Fabušová
Vyštudovaná maliarka, bývalá úspešná medzinárodná modelka, dnes vyhľadávaná make-up artistka na Slovensku i v zahraničí. Jej šikovnosť využívajú hviezdy ako Lucie Bílá, Bára Basiková, Renáta Lagmannová či Sisa Sklovská. Rovnako i dizajnérka značky M Fabulous podporujúcej charitatívne projekty.
Make-up workshop, 60 minút

Mirka Vám naživo predvedie triky ako si správne vykontúrovať tvár za pár minút. Rovnako Vás naučí trendy na jesenné líčenie. V neposlednom rade Vám ukáže ako si rýchlo a jednoducho vyčarovať zvodný pohľad pomocou očnej linky a opticky zväčšených pier pre Váš magický večer. 

Julianna Hložek Grmannová
Prekonala predposledné štádium rakoviny, neskôr vyštudovala metabolickú výživu v Nemecku, už 8 rokov úspešne vedie alternatívne centrum zdravia Oxyslovakia v Bratislave a rovnako minulý rok dokončila svoj projekt s vlastnou značkou kyslíkovej vody Oxywater – novú kategóriu nápoja s 90mg kyslíka na liter. 
Prednáška na tému: Alternatívne metódy v skrášľovaní, 40 minút
Podstatou tejto prednášky bude oboznámiť prítomné dámy aj s inými, neinvazívnymi či zdravšími skrášľovacími metódami. Nie vždy človek preferuje invazívne metódy, preto Vám Júlia prednesie jej „tajomstvo prirodzenej krásy“. Veď uznajte samé, že ona je sama sebe najlepšou reklamou.

Michelle Mattieligh
Vyštudovala žurnalistiku na FFUK v Bratislave, ktorú si priebežne dopĺňala štúdiom psychológie. Vedie centrum sebarozvoja PYRAMÍDA OSOBNOSTI, kde venuje pozornosť pochopeniu zmyslu života a nájdeniu svojho stredu v ňom, aby človek porozumel, prečo tu vôbec na Zemi je a čo je tu jeho úlohou dosiahnuť a zažiť. Ukazuje cestu ako dosiahnuť harmóniu, rovnováhu, šťastie, úspech, radosť, zdravie a silu. 
Seminár + meditácia: Prebuďte v sebe bohyňu – transformačný zážitok pre ženy, 90 minút
Táto hodina nabitá ženskou energiou vám zaručene prinesie mnoho odpovedí na vaše otázky týkajúce sa partnerských či rodinných vzťahov, opakovanie sa životných situácií a pochopenie ich vzorcov. Michelle vás naživo prevedie vesmírnymi princípmi, ktoré vám ich praktizovaním môžu vyriešiť rôzne životné križovatky, ktoré vás trápia či nevidíte možnosť ich riešenia. Rovnako vám poukáže na zákon zrkadlenia, ktorý vám povie o vašom pravom JA. Pre precítenie tejto transformačnej energie vás Michelle na záver prevedie meditáciou.

Karol Suchánek
Tento mladý sympatický cyber-security guru vo svojich šestnástich rokoch vyvinul svoj prvý bezpečnostný softvér, neskôr študoval na University of New York in Prague. Už desať rokov stojí za chodom spoločnosti, ktorá sa stará o majetné rodiny po celom svete a ich súkromie. Značkou jeho profesionality je i nedávne absolvovanie špeciálneho cyber-security programu na svetoznámom inštitúte MIT v Bostone.
Seminár: Žijeme len raz, ale dáta NAVŽDY!, 40 minút
Skúšali ste si už niekedy vygoogliť svoje meno? Nezaujíma vás to? Malo by! Dozviete sa ako si dávať na svoje osobné údaje pozor, ale aj mnohé zaujímavosti z online sveta. To, čo je na internete, nie je viac súkromné. Dnešná sexi selfie sa môže ľahko stať zajtrajším pikantným škandálom. Heslo Karol123 nie je dosť silné. Cez voľnú wifi sa do Internet bankingu neprihlasuje a v Starbackse sa od otvoreného notebooku neodchádza!
o Cybersecurity v praxi (osobné financie, ich zneužitie, či pošpinenie mena),
o zameranie sa na osobné údaje a ich možný únik, 
o ako môže únik vašich informácií ovplyvniť váš ďalší život,
o ako sa brániť proti hrozbám,
o ohroziť vašu budúcnosť je (nielen) pre hackera veľmi jednoduché,
o naučte sa chodiť v online svete.

Martin Bruncko
Rodák z Banskej Bystrice, úspešný podnikateľ, výkonný športovec, inšpiratívna osobnosť, muž s oceľovou vôľou, neoblomnou silou ducha a autor debutovej knihy „Život bez jedla" s podtitulom „Všetko, čomu uveríš“ Kniha sa umiestnila v top 10 najpredávanejších kníh na Slovensku podľa rebríčka Panta Rhei za rok 2015. 
Beseda o knihe: Život bez jedla, 60 minút
Špecifikom motivujúcej a inšpirujúcej osobnosti Martina je, že všetky úspechy, ciele a výzvy (osobné, obchodné, športové, socializačné) zvláda so šarmom, ľahkosťou, úsmevom a takmer bez jedla. Búra mýty o povinnosti výživne jesť a je živým dôkazom, že ak počúvate svoje telo, veľa vecí v živote „nemusíte" robiť, aby ste boli úspešní, zdraví a šťastní. Podrobne svoj príbeh popísal v debutovej knihe a na otázky Vám rád zodpovie osobne. 


Tešíme sa na Vás.
Moderuje: Mária Zelinová, speakerka Rádia Best FM a moderátorka Fashion TV 

Cena/Price
SUPERfeel vstupenka: 49,00 EUR  (Od 10.10.2016 do 15.10.2016 vrátane cena vstupenky: 59,00 EUR.)
SUPERvip vstupenka: 89,00 EUR  (Od 10.10.2016 do 15.10.2016 vrátane cena vstupenky: 99,00 EUR.)

Typ hľadiska: voľné sedenie

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Termíny :


Galéria / Médiá :

SUPERfeel
Bookmark and Share
Zdieľať