POL VAQUERO - Flamenco INSIDE | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

POL VAQUERO - Flamenco INSIDE

POL VAQUERO - Flamenco INSIDE
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Dátum/Date: 20.11.2016 o 19.00 h
Miesto konania/Place of event: Stará tržnica, Nám. SNP 25, Bratislava

 

Flamenco INSIDE alebo flamenko „vnútri“, „dentro“ je vyjadrením hlbokého a intímneho spojenia dvoch vzácnych hodnôt: života a flamenka v podaní elitných umelcov z Madridu.

Je pre nás veľkým potešením, že Stará tržnica v Bratislave privíta flamenkového tanečníka a choreografa POLA VAQUERO, ktorý je známy práve svojím čistým a silným výrazom, u ktorého flamenko neprechádza len srdcom ale celým jeho bytím, životom. Jeho tanec je spoveďou vnútra, ktoré miluje, bojuje, hľadá pravdu, či spravodlivosť. Je výzvou muža, ktorý je divoký, nespútaný a zároveň priamy a konkrétny. Svojím flamenkovým prejavom prebúdza, čo je ukryté vnútri diváka.

Inside je vyjadrením bolesti, lásky, slobody, osamelosti, smrti v rytmických sekvenciách zapateada s prudkým zastavením ako i canté jondo. Španielske rytmy, rytmický compas, cigánske prvky, svižné melódie spestria aj hudobníci, ktorých mená a talent zazneli v rôznych kútoch sveta. Určite mnohí nadšenci zosnulého Paco de Lucia môžu spoznať jeho synovca Antonia Sánchez, ktorý sa predstaví ako gitarista, a taktiež Antonia Inqueta, ktorý je synom známeho speváka Miguela El Rubio. Pätica šarmantných mužov a talentovaných umelcov z Madridu predstavia autentické a tradičné flamenco, ktorých spája nielen umenie ale aj vzájomné priateľské vzťahy.

Tanec: Pol Vaquero
Gitara: Antonio Sánchez
Spev: Saúl Qiuros
Spev: Antonio Inqueta
Perkusie: Lucky Losada

Stará tržnica novembrový večer ožije podmanivým spevom, pulzujúcom tancom, melodickou gitarou práve v čase, kedy flamenko bolo prvýkrát vyhlásené za národné kultúrne dedičstvo.
Pol Vaquero (tanec) - pochádza z Córdoby. Svoje tanečné štúdiá začal na Konzervatóriu v Córdobe v 10 rokoch. Profesionálne začal tancovať už v 16 rokoch vedľa Antonia Canales v diele „Torero“. Medzi najvýznamnejšie diela, v ktorých pôsobil boli "Torero", "Gitano", "Minotaur", ale pôsobil aj vedľa Vicente Amigo ako hosťujúci umelec. Bol sólistom Národného baletu Španielska v "Grito" a tiež v spoločnosti Joaquín Grilo. Bol sólistom v hre "De Amore" od Mauricia Sotelo, a ako hosťujúci umelec spolu s Antonio Canales a Juan de Juan tancoval v diele "Chanson Flamenca".
Pol sa zúčastnil ako tanečník vo videoklipe Alejandra Sanz "Corazón Partio".
V súčasnej dobe sa predstaví v diele „Trianero“ na Bienále v Seville a medzi jeho úspešné projekty patrí i „21 Pasos“.

Dĺžka podujatia: 90 min.

Zľavy/Discounts: ZŤP + doprovod: 20 Eur

Ticketportal nezodpovedá za zmenu účinkujúcich. Zmena programu vyhradená.

Termíny :


Galéria / Médiá :

POL VAQUERO
POL VAQUERO
POL VAQUERO
Pol Vaquero - Café Tablao - Campinas
Pol Vaquero
Pol Vaquero | SINGRIMA FILMS
Bookmark and Share
Zdieľať