Prague Burlesque | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Prague Burlesque

Prague Burlesque
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Dátum/Date: 27.04.2017 o 21.00 h
Miesto konania/Place of event: Ateliér Babylon, Námestie SNP 14 / Kolárska 3, Bratislava

Popis/Description: 

Vzrušujúci kabaret prichádza s novou show Dámy z porcelánu! Burleska dokonale zložená z najkrehkejších fragmentov rozbije zábrany a zvedie zmysly. Pošteklite si predstavivosť veľkolepým spojením tanca, hudby, nadsázky, vtipu aj erotiky. Nebuďte ako slon v porceláne, pohodlne sa usaďte a nechajte sa vtiahnuť do dráždivej atmosféry neopakovateľného zážitku.

Počas večera sa môžete tešiť na blonďatú sexbombu Angelinu Angelic, ktorá si vás získa anjelským hlasom, na nezabudnuteľnú Miss Cool Cat - sexy kotejl štýlu a vtipu a dvojníčku Dity Von Teese Lady Mousellycu s klasickým baletom a troškou gotického štýlu. Večerom vás bude sprevádzať spevák a bavič - šarmantný Sonny Vargas. Nenechajte si ujsť sofistikovanú show plnú exkluzívnych kostýmov, komédie, kvalitnej hudby a príbehov, s ktorými sa ľahko identifikuje každá žena i muž. Tento večer ste hviezdami práve vy!

Prague Burlesque
je najvzrušujúcejšia show v Česku i na Slovensku. Ponúka sofistikované predstavenie, exkluzívnu módu, humor i zaujímavé príbehy pre mužov i ženy. Prague Burlesque vznikla v roku 2007 a dnes patrí medzi najlepšie show nielen doma, ale aj v strednej Európe. Na pódiu sa predstavia Angelina Angelic, Lady Mousellyca, Miss Cool Cat a Sonny Vargas.

Vstup od 18 rokov!

Vstupné/Entry: 10 €, 12 €, 15 €
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Termíny :


Bookmark and Share
Zdieľať