Milan Markovič & Páni Bratia | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Milan Markovič & Páni Bratia

Milan Markovič & Páni Bratia
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Dátum/Date: 22.11.2016 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Ateliér Babylon, Námestie SNP 14 / Kolárska 3, Bratislava

Popis/Description: 

Milan Markovič & Páni Bratia

Glosátorska legenda je späť! Prichádza nový humorno-satirický kabaret známeho humoristu Milana Markoviča a hudobnej dvojice Páni Bratia. Predstavenie prinesie sto plnokrvných minút hudby a hovoreného slova s veľkou dávkou improvizácie aj s výdatnou účasťou divákov.

“Ide o multižánrový tvar, v ktorom sa striedajú humoristické a satirické útvary vo forme monológov, skečov, paródií a parafráz, rovnako ako aj pohybových kreácií, piesní i nespievaných hudobných ukážok v multiinštrumentálnom podaní. Nuž a na to všetko sme v tomto kabaretnom titule len traja,” hovorí Milan Markovič, podľa ktoréhe je táto komornejšia zostava ucelenejšia, variabilnejšia a má väčší švih. “Nie sme kazatelia, sme zabávači, a preto slovom i hudbou približujeme návštevníkom náš pohľad na život a možno i návod, ako ho prežiť ľahšie, príjemnejšie, zábavnejšie. Bez ohľadu na to, čo si o tom myslia politici. Tí na nás nemajú dosah, takže sme nezávislí od všelijakých politických tlakov a podmieneností. A pokojne si dovolíme všetko to, čo by v televízii za súčasných podmienok na Slovensku určite neprešlo,” dodáva známy glosátor.

Milan Markovič
je známy moderátor, talkmaster, publicista, herec či scenárista. Do povedomia širokej verejnosti sa dostal prostredníctvom úspešnej talkshow Večer Milana Markoviča, ale pracoval na viacerých zábavných a iných programoch, pôsobil aj v Radošinskom naivnom divadle. Získal aj viacero ocenení, napríklad Osobnosť televíznej obrazovky TELEMÚZA.

Páni Bratia
to sú Peter Niňaj a Robo Puškár, známi svojou obrovskou zásobou pozitívnej energie a profesionality.

Vstupné/Entry: 13,00 EUR 
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Termíny :


Galéria / Médiá :

Milan Markovič & Páni Bratia
Bookmark and Share
Zdieľať