ROZPRÁVKOLAND 2017, ŠMOLKOVIA SÚ SPÄŤ | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

ROZPRÁVKOLAND 2017, ŠMOLKOVIA SÚ SPÄŤ

ROZPRÁVKOLAND 2017, ŠMOLKOVIA SÚ SPÄŤ
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

ŠMOLKOVIA SÚ SPÄŤ!!!
ÚPLNE NOVÁ SHOW 2017!

Najväčšia hudobno-zábavná show pre deti a celú rodinu v SR pre rok 2017.

90-minútová show najpopulárnejších modrých postavičiek na svete, ktorá už niekoľko desaťročí baví deti na celom svete.

Úplne nová show plná svetelných efektov, výborných tanečných vystúpení a hlavne obľúbených ,,šmolko hitov“ roztancuje nielen deti ale aj ich rodičov.

Všetky texty pesničiek boli preložené a prespievané aj do slovenčiny.

Viac ako 30.000 nadšených divákov rôznych vekových kategórií boli svedkami prvej časti Tour ROZPRÁVKOLAND 2015 na Slovensku. Tisíce šťastných tvári a spokojných rodičov boli pre nás najväčším vyznamenaním. A práve preto sa producenti show rozhodli pokračovať a pripravili pre Vás na jar 2017 ďalších najmenej 30 koncertov ROZPRÁVKOLAND 2017 s názvom Šmolkovia sú späť: Nový dej, nové pesničky a pribudli aj nové postavy ako Gargamel a Azrael... 

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Oznamujeme vám, že predstavenie ROZPRÁVKOLAND - ŠMOLKOVIA SÚ SPÄŤ 19.3. o 16:00 v Prievidzi sa presúva zo City Arény do Domu kultúry. Vstupenky zakúpené do City Arény zostávajú v platnosti a rozdiel medzi pôvodnou cenou vstupenky a cenou vstupenky na predstavenie v Dome Kultúry vám bude vyplatený na mieste koncerte v ĎEŇ KONCERTU pred predstavením.
Každý kto príde s pôvodnou vstupenkou navyše dostane od Šmolkov malý darček.

Oznamujeme vám, že predstavenie ROZPRÁVKOLAND - ŠMOLKOVIA SÚ SPÄŤ 25.3. o 17:00 v Michalovciach sa presúva z CHEMKOSTAV ARÉNY do KINA CENTRUM so zmenením začiatkom o 10:00 hod.! Vstupenky zakúpené do Chemkostav Arény zostávajú v platnosti a rozdiel medzi pôvodnou cenou vstupenky a cenou vstupenky na predstavenie v KINE CENTRUM vám bude vyplatený na mieste koncerte v ĎEŇ KONCERTU pred predstavením.
Každý kto príde s pôvodnou vstupenkou navyše dostane od Šmolkov malý darček.

ĎAKUJEME za pochopenie.

Termíny :


Bookmark and Share
Zdieľať