ABBA SYMPHONIC SHOW Spišský hrad

ABBA SYMPHONIC SHOW Spišský hrad

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Výnimočné hudobné telesá podčiarknuté fascinujúcou scenériou hradného nádvoria SPIŠSKÉHO hradu  - najväčšieho v strednej Európe sa 26.6.2022 spoja v jeden neopakovateľný hudobný zážitok.

                                                                                   

 ABBA patrí medzi najúspešnejšie hudobné skupiny sveta, jej hity sú stále živé. ABBA SYMPHONIC SHOW je koncertné spojenie najväčších hitov skupiny ABBA so symfonickým orchestrom v originálnom predvedení. Všetky aranžmány sú tvorené priamo pre toto spojenie symfonickej a rockovej zložky a profesionálne výkony spevákov, podčiarkujú výnimočnosť celého OPEN AIR projektu. 

účinkujú: ŠTÁTNY KOMORNÝ ORCHESTER ŽILINA si získal významné postavenie nielen na Slovensku a v Čechách, ale v krátkom čase sa mu podarilo dosiahnuť vynikajúce renomé aj v zahraničí. Orchester pozostáva z 34 členov - absolventov hudobných akadémií v Bratislave, Prahe, Brne a v Žiline. 

HAPPYBAND ORCHESTRA – patrí medzi najúspešnejšie profesionálne eventové kapely. Vznikla v roku 2003 a účinkuje nielen doma, ale aj v zahraničí a hudobne sprevádza popredných umelcov našej a zahraničnej scény. Precestovala všetky kontinenty a spolupracuje na rôznych projektoch. 

ABBA – nahradená štyrmi vynikajúcimi spevákmi, ktorí nekopírujú originál, ale dodávajú celému projektu šmrnc a náboj originality.
JURAJ ČURNÝ – hudobný expert a moderátor, ktorý vie pútavo rozprávať o veciach nie len zo zákulisia.

Po odohratí 30 min. koncertu sa vstupné nevracia.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture ABBA SYMPHONIC SHOW Spišský hrad
Top