AMNESTIE

AMNESTIE

Dátum: 14. novembra 2019
Miesto: Dom kultúry, Kramáre Bratislava 3 - Nové Mesto

Vstupenky

Štvrtok
14
Nov 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
AMNESTIE
Dom kultúry, Kramáre

Bratislava 3 - Nové Mesto

Popis podujatia

„Pozývame vás na premietanie dlhoočakávaného filmu AMNESTIE režiséra Jonáša Karáska a scenáristu Maroša Hečka, v Dome kultúry Kramáre, 14. novembra o 19:00 hodine. Po premietaní filmu bude nasledovať beseda s tvorcami.

Film AMNESTIE sa okrem príbehu troch rodín zasiahnutých komunistickou perzekúciou, venuje aj vzbure väzňov v Leopoldove, ktorá si vyžiadala vojenský zákrok. Vzbure predchádzali široké amnestie Václava Havla, ktoré udelil v januári 1990, len pár dní po svojom zvolení za československého prezidenta. Snímka vzniká v dielni produkčnej spoločnosti Azyl Production v koprodukcii s RTVS, HomeMedia Production a českou produkčnou spoločnosťou Endorfilm. Predlohou k filmu bola kniha Radovana Dunaja Amnestia, ktorá rozpútala peklo. Režisérom snímky je Jonáš Karásek v spolupráci s kameramanom Tomášom Juríčkom a producentom, scenáristom Marošom Hečkom. Táto trojica je vo filmovom prostredí známa okrem mnohých sólových projektov aj vďaka úspešnému filmu Kandidát.“Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top