ARTHUR & CLAIRE

DIVADLO CS
ARTHUR & CLAIRE

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

ARTHUR & CLAIRE

překlad: Magdalena Štulcová 
režie: Jakub Machala

Hrají:

ARTHUR: MARTIN DEJDAR                                                                                                                CLAIRE: PETRA HORVÁTHOVÁ

Arthur si užije fajnovú večeru pre jedného v luxusnom hoteli v Amsterdame, ešte raz prebehne list na rozlúčku deťom a bývalej manželke. Arthur je učiteľ telocviku, tvrdý nefajčiar a má rakovinu pľúc v pokročilom štádiu. A zhodou okolností sa zoznámi s mladou Claire, ktorá sa práve chystala ukončiť život prerezaním hrdla. A u oboch sa tak prebudí chuť k životu.

Autor napísal čierno-humornú, ale i súcitnú hru, smutná úvodná situácia je podávaná  tak, že núti diváka k smiechu. Ako totiž nájsť argumenty pre samovraždu a zároveň niekoho iného presvedčiť o kráse žitia? Pohnutý komický boj o ľudskú existenciu.

Slovenská premiéra!

Galéria

picture ARTHUR & CLAIRE
picture ARTHUR & CLAIRE

Na mape

Odporúčané

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - ARTHUR & CLAIRE - 10.4.2019 o 19:00 hod.

Podujatie ARTHUR & CLAIRE, ktoré sa malo konať dňa 10.4.2019 o 19:00 hod. v Ateliér Babylon, Bratislava, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top