AYISI YOGA WORKSHOP

AYISI YOGA WORKSHOP

Dátum: 18. októbra 2020
Miesto: FIT HOUSE, Spišská Nová Ves

Vstupenky

Nedeľa
18
Okt 2020
14:00
AYISI YOGA WORKSHOP
FIT HOUSE

Spišská Nová Ves

Popis podujatia

Spišská Nová Ves bude hostiť tretí AYISI YOGA WORKSHOP, ktorý si svojou jedinečnou atmosférou získava čoraz väčšiu priazeň fanúšikov z celého Slovenska. Workshop je určený pre začiatočníkov a pokročilých.


FREDY AYSI je známy učiteľ jogy, ktorý svojou profesionalitou a hlavne charizmou dáva workshopu punc výnimočnosti. Do metropoly Spiša ho pozvala pohybová terapeutka a fyzio trénerka pre ženy FITMAMA LUCIA, ktorá všetkých účastníkov rada privíta vo svojom rodnom meste. Viac o Fitmame na www.fitmamaclub.sk

Workshop sa uskutoční v nedeľu 18.10.2020 vo veľkej telocvični športovo-relaxačného centra FIT HOUSE v Spišskej Novej Vsi.

REGISTRÁCIA prebehne od 14:00 do 14:30 hod. !!!

Po registrácii o 14:30 začne prvá časť workshopu zameraná na odbúravanie stresu, postupné uvoľňovanie tela a jeho celkového napätia prostredníctvom pohybových a dýchacích cvičení.

Druhá časť workshopu sa bude po krátkej prestávke niesť v duchu obohacujúceho rozprávania, kde Fredy dá priestor téme život s jogou, založenom na mnohoročnej učiteľskej praxi a štúdiu jogovej tradície.

Workshop ukončíme v čase medzi 17:30 a 18:00 hodinou!!!

Vstupné: 22 €, 25 € od 1.10.2020

* * *

FREDY AYISI je učiteľom jogy a zakladateľom Ayisi Yoga Center v Bratislave. Patrí medzi prvých priekopníkov jogy na Slovensku. Jeho hlavným poslaním je vyučovanie jogy a šírenie harmonického a zdravého životného štýlu. Je aj akreditovaným učiteľom pre školenie nových inštruktorov prvého aj druhého stupňa. Po celej našej krajine má množstvo žiakov, ktorí pravidelne chodievajú na jeho lekcie, workshopy a kurzy. Mnoho najznámejších slovenských lektorov jogy vychádza práve z jeho školy. Jogu ponúka ako komplexný systém cvičenia v spojení s dýchacími cvičeniami a samozrejme aj ako vynikajúci prostriedok na odbúravanie stresu a psychického napätia. Jeho prax je zameraná na širokú verejnosť, pre všetky typy ľudí a vekové kategórie.

* * *

Praktické informácie:

Súčasťou vybavenia športovo-relaxačného centra Fit House sú šatne, sprchy a wellness centrum, ktorého služby môžu účastníci po skončení workshopu využiť.


Čo si priniesť so sebou?
Vlastnú podložku (karimatku) na cvičenie, uterák, fľašu s vodou a prípadne aj náhradné oblečenie.

Adresa miesta konania workshopu:
FIT HOUSE (súčasť obytného komplexu neďaleko Kauflandu)
Slnečné nábrežie 3447/1
052 01 Spišská Nová Ves

GPS súradnice:
48° 56´ 54.1708802" N 20° 33´5.240221"E

Odporúčané bezplatné parkovanie:
Na parkovisku obchodných centier Kaufland alebo Planeo elektro, iba pár metrov od Fit house.

Odkazy:
www.LAcademy.sk
www.fitmamaclub.sk
fb udalosťTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture AYISI YOGA WORKSHOP

Na mape

Top