listky.citylife.sk

Detail info
Close

Adela show a štyria chlapi na zámku

Event Factory sk
Adela show a štyria chlapi na zámku

Dátum: 17. decembra 2024
Miesto: Šimák Zámok Pezinok - Zlatá sála Kataríny Pálffy
Adresa: Mladoboleslavská 5, Pezinok

Vstupenky

Utorok
17
Dec 2024
17:00
Adela show a štyria chlapi na zámku
Utorok
17
Dec 2024
20:00

EŠTE SA NEPREDÁVA

Predaj sa ešte nezačal, skúste neskôr.
Adela show a štyria chlapi na zámku

Popis podujatia

„Adela a štyria chlapi“

,,Adela a štytia chlapi´´ na zámku sa presúva na termín 17.12.2024, 17:00 a 20:00 (pôvodný termín16.12.2024 / 17:00 a 20:00 neplatí, lístky zostávajú v platnosti). 

Adela Vinczeová
Vladimír Kobielsky
Filip Túma
Marek Fašiang
Adam Bardi

 Produkcia: EVENT FACTORY

Výnimočná show, ktorá je zárukou skvelého humoru, sľubuje okrem iného inteligentné zamyslenia aj priame otázky až ku koreňu veci. Miesto, kde je dovolené narábať slovami s milou roztopašou, ale i vzájomnou úctou. Na prvý pohľad si možno myslíte, že ich poznáte. Na druhý zistíte, že o nich viete málo. Na tretí začnú zisťovať novinky o sebe navzájom. Uvoľnené rozprávanie nie len o spoločnej práci, nie len o tom aké to je byť rodičom, ale aj o príjemných nezmysloch. 

Množstvo úsmevných situácií spred kamier, ale aj mimo nich v podaní Adely a štyroch chlapov je skutočne predzvesťou večera nabitého smiechom, uvoľnením sa a dobrou zábavou. Títo majstri zábavy nenúteným a prirodzeným spôsobom vtiahnu diváka do diania a ten sa stáva súčasťou show, ktorá je v každom mieste jej konania iná. Diváci, ktorí sú kľúčovou súčasťou celej zostavy majú možnosť svojimi otázkami priamo v priebehu show zistiť o účinkujúcich i niečo naviac.... čo v scenári nie je.

Je skvelé a veľmi zábavné sledovať takých majstrov slova akými účinkujúci bezpochyby sú, ako bravúrne zvládajú i tie najšteklivejšie témy.

Bonusom celej show je hudobné vystúpenie celej zostavy účinkujúcich v dvoch hudobných vstupoch a po skončení show autogramiáda.

Na základe toho, že tento projekt je v našej produkcii, čiže produkcii spoločnosti Event Factory, dokážeme ho modelovať a kreovať podľa požiadaviek objednávateľa.

 

Dĺžka vystúpenia: 1hod. 40min. ( prestávka podľa dohody)


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top