Ahoj LETO fest

Ahoj LETO fest

Dátum: 3. júla 2021
Miesto: Amfiteáter Starý Tekov
Adresa: Poštový rad 25/1, Starý Tekov

Vstupenky

Sobota
3
Júl 2021
15:00
Ahoj LETO fest

Popis podujatia

Drahí kamaráti,
situácia s pandémiou ochorenia COVID-19 trvá dlhšie ako sme čakali. Situácia spojená s pandémiou spôsobila okrem veľkých ekonomických škôd aj technické problémy a náš festival sme boli nútení presunúť na amfiteáter v Starom Tekove, kde je zázemie a podmienky na organizáciu takéhoto podujatia neporovnateľne lepšie. Samozrejme podmienky v Starom Tekove nám dovolili pridať ešte jednu skvelú kapelku, ktorou sú SMOLA A HRUŠKY.
Veríme, že sa do leta všetko vráti do normálu a spolu si užijeme túto skvelú akciu.
Tešíme sa na vás v Starom Tekove na amfiteátri.

Tím Ahoj LETO.

Účinkujúci:  SMOLA a HRUŠKY, Horkýže Slíže, SIMA, NoControl, RebelSky

ZŤP, Imobilný 1€, predaj iba na mieste (doprovod platí celú sumu).

Študenti a dôchodcovia bez nároku na zľavu.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Ahoj LETO fest

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Ahoj LETO fest - 3.7.2021 o 15:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Ahoj LETO fest, ktoré sa malo konať dňa 3.7.2021 o 15:00 hod. v Priehrada Lipovina, Bátovce, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: Amfiteáter Starý Tekov.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - Ahoj LETO fest - 4.7.2020 o 15:00 hod.

Predstavenie Ahoj LETO fest, ktoré sa malo konať dňa 4.7.2020 o 15:00 hod. v Priehrada Bátovce, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 3.7.2021 o 15:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 22.5.2020!
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 22.5.2020 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 22.5.2020 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top