Allan Mikušek uvádza večer hudby a tanca + hostia

Allan Mikušek uvádza večer hudby a tanca + hostia

Dátum: 30. mája. 2019
Miesto: DK Zrkadlový Háj, Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
30
Máj 2019
19:30
Allan Mikušek uvádza večer hudby a tanca + hostia

Popis podujatia

Miesto : DK Zrkadlový háj , 30.05. 2019 o 19:30 h.

 

ALLAN MIKUŠEK uvádza večer hudby a tanca s hosťami

 

koncert legendy slovenskej country scény Allana Mikušeka a jeho hostí: Paľo Drapák a tanečná skupina Bratislavské združenie country a dobových tancov.

Hviezda slovenskej country hudby, Allan Mikušek,  je vďaka svojím príjemným pesničkám s nádychom country, obľúbeným spevákom niekoľkých generácií. Jeho nádherný hlas v interpretácii, či už vlastných slovenských, alebo prevzatých amerických country skladieb, je zárukou kvalitného umeleckého a zábavného (tanečného) programu. Vystupuje s kompletnou kapelou, alebo komornejšie sólovo.

Allan Mikušek svoj život obetoval country muzike, ktorá bola iná ako všetko, čo sme od country čakali a poznali. Jeho pesničky sú známe a obľúbené aj kvôli krásnym textom, ktoré pramenili priamo z Allanovej duše. Nájdeme v nich, čo ho v živote naozaj postretlo - smútok, hnev, radosť, lásku aj túžbu. Dlhšiu dobu bol v úzadí a prestal veriť v sám seba. Dnes je tomu, ale úplne inak. Jeho zmenu vidieť už na prvý pohľad na vizáži, ktorú prispôsobil dobe a veku. Vlasy slušivo zostrihané, má chuť znova priniesť niečo nové -  kvalitnú country muziku a texty čo majú dušu. Hlas a talent, ktorý Allan má, ocenilo veľa zahraničných aj domácich hudobníkov.

 

Na mape

Top