Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Allstar - Legendy a Citronada show

Allstar - Legendy a Citronada show

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Hokejová lahôdka za dverami. Bude to exhibícia, aká tu ešte nebola

Legendárni hokejisti sa predstavia na hokejovej exhibícii All Star legendy. Sekundovať im budú aj známi futbalisti či populárni herci. Veľkolepá šou pod taktovkou Citronády Richarda Lintnera sa odohrá 30. apríla na Zimnom štadióne v Banskej Bystrici.

„Citronáda je talk show, ale prišiel čas, aby sme menej hovorili a viac našim fanúšikom predviedli priamo na ľadovej ploche. Preto som zorganizoval túto veľkolepú hokejovú exhibíciu,“ vysvetľuje organizátor podujatia Richard Lintner.

Fanúšikovia sa môžu tešiť na hokejový zápas, súťaže zručností aj špeciálnu streľbu z bufetu à la Juraj Slafkovský. Na exhibícii sa predstavia hokejisti ako Miroslav Šatan, Peter Bondra, Ľubomír Višňovský, Žigmund Pálffy, Ján Lašák či Marián Hossa.

„Už sme strieľali góly z tribúny v Trenčíne, z veže v Bystrici, ale z bufetu ešte nie. Som zvedavý, ako to dopadne,“ hovorí Hossa.

Na margo kondície hokejových legiend sa vyjadrilo aj niekdajšie defenzívne eso Ľubomír Višňovský. „Či budem najrýchlejší korčuliar spomedzi dôchodcov? No hádam naše mužstvo nesklamem.“

Svoje umenie na ľade predvedú aj futbalisti Martin Škrtel a Róbert Vittek. Tí plánujú hokejistom poriadne zavariť. „Nechcem poraziť v streľbe na terče iba Roba Vitteka, ale aj niekoho z hokejistov,“ hovorí Škrtel. Vittek však oponuje: „Škrťovi sa darilo strieľať góly v Ráztočne – toto ale bude iné, na ľade musím byť lepší ja.“

Hokejové legendy s kapitánskymi C-čkami povedú herci Marek Fašiang a Filip Tůma, ktorý sa plánuje pripraviť zodpovedne: „Môj cieľ je poraziť Mareka Fašianga v športe, kde je viac doma ako ja.“ Fašiang si však verí: „Na ľade som pravidelne, Filip a jeho tím nemajú šancu.“

Ďalšou zaujmavosťou večera bude že sútaž zručnosti inširovanou Slafkovského olympiským gólom "z bufetu", ktorúsi pride vyskúšať aj sam Juraj Slavkovský.

Juraj Slafkovsky -" streľba z bufetu bude isto zaujimva sútaž zručnosti. Už sa na ňu veľmi teším. Nikdy som síce nad tým úplne neuvažoval aké je to strielať z ozajstného bufetu ale verím že to bude zábava. "

Obaja kapitáni si počas sobotňajšieho draftu vyskladajú zostavy, s ktorými nastúpia na nedeľňajšiu hokejovú exhibíciu v Banskej Bystrici.

Ku každej vstupenke dostane návštevník pamätný pohár s logom podujatia a bude mať prístup k neobmedzenej konzumácii čapovaných nápojov na štadióne.

Súpiska na podujatie All Star legiend (pred draftom)
M. Fašiang, F. Tůma (kapitáni) – M. Šatan, P. Bondra, Ľ. Višňovský, Marián Hossa, J. Lašák, Ž. Pálffy, M. Handzuš, P. Eliáš, T. Surový, T. Kopecký, L. Nagy, A. Podkonický, Ľ. Sekeráš, P. Pucher, M. Bartovič, Marcel Hossa, R. Pavlikovský, R. Staňa, J. Stümpel, R. Zedník, Ľ. Vajc, A. Sekera, R. Petrovický, I. Majeský, B. Radivojevič, O. Haščák, M. Uram, J. Pardavý, M. Škrtel, R. Vittek. Tréneri J. Filc a F. Hossa

Fan zóna otvorená od 17:00 - DJ hudba , CCM stan s hokejovými aktivitami pre deti, sport ZOO stan s možnosťou výroby svojej vlastnej hokejovej kartičky z akcie. Prezentacia automobilov ŠKODA.
 Free výčapy , občerstvenie. 
 
V cene vstupenky je brandovany pohár a neobmedzená možnosť konzumácie (alko/nealko) čapovaných nápojov Urpiner. Možnosť konzumácie free nápojov je v bufetoch  ale aj vo fanzone pred štadiónom už hodinu pred začiatkom exhibície.
 
VIP - teplé a studené občerstvenie, alko a nealko nápoje
 
Imobilní + doprovod 25€ - obmedzený počet miest, nutnosť napísať na help@ticketportal.sk
 
Deti do 5 rokov v sprievode rodiča vstup ZADARMO, bez nároku na miesto!
 
Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Allstar - Legendy a Citronada show
picture Allstar - Legendy a Citronada show
Top