Arpeggione - Pavel Steidl(CZ) a Edin Karamazov(BA)

45. Gitarový festival J. K. Mertza
Arpeggione - Pavel Steidl(CZ) a Edin Karamazov(BA)

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Arpeggione - Pavel Steidl (CZ) a Edin Karamazov (BA)

Koncertná sieň Klarisky je ideálnym priestorom pre sugestívny prejav hviezd gitarového umenia Pavla Steidla a Edina Karamazova. Umelci, ktorých zdobia dlhoročné úspechy na svetových scénach a spolupráca s medzinárodnou hudobnou elitou sú bratislavskému publiku známi už z predchádzajúcich ročníkov festivalu. Štvrtý festivalový večer prídu so spoločným projektom Arpeggione, ktorý v Bratislave „musí zaznieť“, nakoľko je jeho súčasťou aj hudba bratislavského rodáka Josepha Kaspara Mertza. Mertzove duetá budú stáť v kontexte s hudbou velikánov Haydna, Mozarta a Schuberta.

VSTUPENKY:

Základné vstupné 9€ / študenti (ISIC), učitelia (ITIC), dôchodcovia nad 65 rokov 6€ / ZŤP 1€

Vstupenky sú dostupné v predpredaji v sieti Ticketportal vo forme „hometicket“. Predpredaj končí 1 deň pred konaním koncertu. Ďalšie vstupenky bude možné zakúpiť 1 hodinu pred koncertom na mieste konania.

V prípade nepriaznivého počasia sa exteriérové aktivity budú konať v Koncertnej sieni Klarisky.
Všetky podujatia sa budú realizovať v súlade s aktuálnymi pandemickými opatreniami Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Zmena programu a účinkujúcich vyhradená!

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top