BOŽSKÉ LETO oslava 5. narodenín SKY Rádia

BOŽSKÉ LETO oslava 5. narodenín SKY Rádia

Dátum: 26. júna 2021
Miesto: Opalex Sigord, Kokošovce
Adresa: 3440 590, 082 52 Kokošovce-Sigord, Kokošovce
COVID-19 :
POZOR
Vzhľadom na epidemiologické opatrenia vo vzťahu k ochoreniu COVID-19 Vás v mene Usporiadateľa prosíme, aby ste si na podujatie spolu so vstupenkou doniesli aj vyplnený formulár s kontaktnými údajmi na návštevníka ku každej zakúpenej vstupenke samostatne. Ďakujeme za pochopenie

Stiahnuť formulár

Vstupenky

Sobota
26
Jún 2021
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
BOŽSKÉ LETO oslava 5. narodenín SKY Rádia
Opalex Sigord

Kokošovce

Popis podujatia

Obľúbené rádio východniarov SKY rádio oslavuje malé 5-ročné jubileum a pri tej príležitosti spolu s ďalším východniarskym fenomenóm slovenskej hudobnej scény, kapelou Heľenine Oči, sa rozhodli urobiť pre vás všetkých, ktorí máte radi poriadnu dávku zábavy, spoločnú akciu pod názvom “BOŽSKÉ LETO”. Po špeciálnom koncerte kapely Heľenine oči sa posunie program prvého prázdninového víkendu do veľkej narodeninovej párty SKY rádia s podporou večne veselých moderátorov. Začiatok leta s akciou BOŽSKÉ LETO si budete môcť užiť v známom rekreačnom zariadení OPALEX v nádhernej oblasti Sigord pri Prešove v sobotu 26.6.2021 so začiatkom programu o 19:00 hod. Vstupenky v hodnote 10 eur si budete môcť zakúpiť prostredníctvom siete Ticketportal alebo na mieste v deň podujatia. Počet lístkov je limitovaný. 
 
“ BOŽSKÉ LETO” začína na Sigorde.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top