Ben Granfelt / Finsko/

Ben Granfelt / Finsko/

Dátum: 5. apríla. 2019
Miesto: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V Nové Mesto nad Váhom

Vstupenky

Piatok
5
Apr 2019
20:00
Ben Granfelt / Finsko/

Popis podujatia

Prvý koncert Bena s kapelou bol v septembri 2018 v našom klube úžasným zážitkom a preto sme sa rozhodli, keď sa naskytla príležitosť, pozvať tohto skvelého hudobníka opäť.
Fínska hviezda - Ben Granfelt - gitarista slávnych Wishbone Ash a Leningrad Cowboys ! Gitarová legenda BEN GRANFELT príde s novým albumom a predstaví tak svoj 16. sólový album s názvom "My Soul To You". Opäť dokazuje svoju pozíciu výnimočného hudobníka s obrovským množstvom skúseností, spárovaných s virtuóznou gitarovou hrou. Jeho melodická škála má veľa bluesových prvkov a vyniká svojim mimoriadnym citom tempa a atmosféry. Na svojom novom albume sa prvýkrát objaví aj jeho manželka Jasmine Wynants-Granfelt, spolu spievajú PJ Harveyovú "This Is Love". Taktiež vzdáva hold svojmu dobrodružstvu v kapele Wishbone Ash s Muddym Manninenom, ktorý má v tejto piesni gitarový príspevok.
Nový album BENa GRANFELTa "My Soul To You", ktorý bol spolu s dlhoročným spoločníkom Masou Maijanenom a producentom Okko Larupm na basgitaru a bicími opäť potvrdený, že sa stále vyvíja, dokonca aj na vysokej úrovni, ktorú si sám nastavil. Blues Melodic Rock svieti na jednej strane svojim chirurgickým precíznym gitarovým hraním, ktoré prináša dostatok priestoru a času pre vhodnú atmosféru, na druhej strane jeho jemným hlasom, ako aj hosťujúcim príspevkom. Celkovo je to skutočná lahôdka, ktoré určite získa zaslúžené ocenenie u divákov.

Rezervácie:
info@bluenote.sk
alebo na tel.čísle 0902 608 912 alebo 032 744 00 08

Na mape

Top