Ben Granfelt / Finsko/

Ben Granfelt / Finsko/

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Prvý koncert Bena s kapelou bol v septembri 2018 v našom klube úžasným zážitkom a preto sme sa rozhodli, keď sa naskytla príležitosť, pozvať tohto skvelého hudobníka opäť.
Fínska hviezda - Ben Granfelt - gitarista slávnych Wishbone Ash a Leningrad Cowboys ! Gitarová legenda BEN GRANFELT príde s novým albumom a predstaví tak svoj 16. sólový album s názvom "My Soul To You". Opäť dokazuje svoju pozíciu výnimočného hudobníka s obrovským množstvom skúseností, spárovaných s virtuóznou gitarovou hrou. Jeho melodická škála má veľa bluesových prvkov a vyniká svojim mimoriadnym citom tempa a atmosféry. Na svojom novom albume sa prvýkrát objaví aj jeho manželka Jasmine Wynants-Granfelt, spolu spievajú PJ Harveyovú "This Is Love". Taktiež vzdáva hold svojmu dobrodružstvu v kapele Wishbone Ash s Muddym Manninenom, ktorý má v tejto piesni gitarový príspevok.
Nový album BENa GRANFELTa "My Soul To You", ktorý bol spolu s dlhoročným spoločníkom Masou Maijanenom a producentom Okko Larupm na basgitaru a bicími opäť potvrdený, že sa stále vyvíja, dokonca aj na vysokej úrovni, ktorú si sám nastavil. Blues Melodic Rock svieti na jednej strane svojim chirurgickým precíznym gitarovým hraním, ktoré prináša dostatok priestoru a času pre vhodnú atmosféru, na druhej strane jeho jemným hlasom, ako aj hosťujúcim príspevkom. Celkovo je to skutočná lahôdka, ktoré určite získa zaslúžené ocenenie u divákov.

Rezervácie:
info@bluenote.sk
alebo na tel.čísle 0902 608 912 alebo 032 744 00 08Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Všetko o ženách - 13.4.2019 o 17:00 hod.

Predstavenie Všetko o ženách, ktoré sa malo konať dňa 13.4.2019 o 17:00 hod. v Klutúrne centrum Čeľadince, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 17.4.2019 o 19:00 hod. v novom mieste konania: SOPRANO - Reštaurácia a Pizza Banská Bystrica.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 19.4.2019!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 19.4.2019 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 19.4.2019 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top