Betlehemská hviezda

Betlehemská hviezda

Dátum: 22. decembra 2019
Miesto: Rozprávkový svet MaKiLe, Bratislava

Vstupenky

Nedeľa
22
Dec 2019
10:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Betlehemská hviezda

Popis podujatia

Predstavenie v podaní Divadla MaKiLe.

O predstavení:
Príbeh bláznivej Hviezdy, ktorá letí vesmírom, i keď sama nevie kam. Pomôcť jej môže hviezdna mapa. Ale aj tá je celkom zbytočná. Naša Hviezda viac hľadí na zem ako do mapy. Veď na zemi sa deje toľko zaujímavých vecí. Hviezda pozorne sleduje Troch mudrcov, ktorí hľadajú voľajakého kráľa. Kráľa? Och, Hviezda by tak rada videla kráľa. ďalej sú tu smiešni pastieri a nežné ovečky, krutý Herodes i pôvabné tanečnice. A všetci hovoria len o novom kráľovi. Toho už naša Hviezda už nenájde, musí totiž letieť do svojho cieľa – tam za mesto Betlehem k malej maštali.

Hrá: Divadlo MaKiLe - Mgr. art. Kristína Letková

Dĺžka predstavenia: cca 45 min.

Predstavenie vhodné pre deti od 3 rokov a aj pre dospelákov.
Odporúčame prísť 20 min. pred začiatkom predstavenia.

Rozprávkový svet MaKiLe je priestor plný divadla, rozprávkových postáv, hudby, spevu a smiechu. Svet, ktorý víta deti, rodičov, dospelých úsmevom a ponúka im miesto, kde fantázia ožila a vytvorila niečo ROZPRÁVKOVÉ.
Nájdete nás na Topoľčianskej 20-22 pod terasou od Jantárovej cesty (z opačnej strany domu ako sú garáže).
Okrem divadiel ponúkame pre deti rôzne zážitkové akcie – hlinené tvorivé popoludnia, herničku, tančiareň, prespávačky, denné tábory a mnoho iného.

Cena vstupenky:
Dieťa : 4,50 eur
Dospelý : 3,50 eur
Vstupenky je možné zakúpiť najneskôr 1 hodinu pred predstavením. Po tomto čase kontaktujte organizátora.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top