Boney M a Legendy - Hammel, Lehotský, Patejdl, Dubasová

Boney M a Legendy - Hammel, Lehotský, Patejdl, Dubasová

Dátum: 15. júla 2022
Miesto: Zvolenská Slatina, futbalový štadión
Adresa: Športová ulica 1, Zvolenská Slatina

Vstupenky

Piatok
15
Júl 2022
17:30
Boney M a Legendy - Hammel, Lehotský, Patejdl, Dubasová

Popis podujatia

BONEY M + LEGENDY - 15.7.2022 - futbalové ihrisko Zvolenská Slatina

Fantastické spojenie dvoch (alebo až piatich ?) hudobných svetov. Neočakávané. Vzbudzujúce nadšenie, prekvapenie a údiv od prvej chvíle. Odkedy zistíte, „vo co tady jde“... Takáto kolekcia hitov pokope sa len tak nevidí ! A na Slovensku tento rok určite nie.

Takže za 20-cku (iba 20 € - prvá cena lístka !!!) prídete 15.7. do Zvolenskej Slatiny, pohodlne zaparkujete, prejdete pár metrov a ste v centre diania. Sadnete si vo veľkoplošnom stane, dáte si svoj obľúbený nápoj alebo sa postavíte pred pódium a budete tancovať a spievať tak blízko všetkým legendám tejto hudby...  Je to uveriteľné ? Nie, nie je to prvý apríl !
Tak opäť.

V centre akého diania ? Z ktorej strany načať ? Legendy a Boney M. Alebo Boney M a Legendy ? A kto vlastne sú LEGENDY ??? Boney M je dosť jasné J , všakže ) - Brown girl in the Ring, Rasputin, Rivers of Babylon, Daddy Cool, Ma Baker a ďalšia desiatka alebo dvadsiatka známych skladieb. Veľká to diskotéka v rámci hudobného leta pod názvom „Veľká Slatina 2022

 

A čo to teda nechcene naozaj zahmlievame a naťahujeme vás? LEGENDY  (československej hudby). LEGENDY je projekt. Pod jeho hlavičkou sa skrýva Pavol Hammel, Janko Lehotský, Vašo Patejdl a Beáta Dubasová. Spojení v spoločnom, naozaj viac ako atraktívnom projekte. Teraz si ich vychutnáte v plnej kráse na strednom Slovensku. S Boney M.
Ešte raz ... neuveriteľné ! Spolu na jednom pódiu, len na jedinom mieste na Slovensku (alebo na svete... )


A „čo“ sa skrýva pod značkou Legendy ? V zmysle evergreenov ... Nech sa páči, odtajníme! Medulienka, Poďme spolu lietať, ZRPŠ, Sme také aké sme, Kaskadér, Učiteľka tanca, Sklíčka, Úsmev, Kapely starnú, Kamarátka nádej, Dievča z reklamy... a mnoho ďalších .... toto vám nedá vydýchnuť !

 

Fantastický večer v sobotu 15-teho júla bude rezonovať v mysli každého fanúšika Boney M, Elánu, Fontány pre Zuzanu, Modusu, Paliho Hammela alebo Beáty Dubasovej a Kameňov v ich originálnom podaní tak silne, že by ste na to opäť prišli kľudne aj na druhý večer. Na tie isté skladby, presne na to isté vystúpenie ! Problém je len jeden. 2+2 hodiny hudby aj tak nepojmú všetky hity, ktoré tieto osobnosti za tie roky priniesli. Určite by ste chceli viac. Ale ... Vaše reakcie možno - alebo asi - pozvú všetkých účinkujúcich, aby sa čoskoro vrátili... Teraz si ale užime najlepšiu etno-dance-retro-pop-rockovú kombináciu roka 2022. Buďte hlasní, oni sa budú musieť vrátit !


Kombinácia odkazu jamajských muzikantov v prevedení zostavy s jednou z originálnych speváčok Boney M, ktorí hudobne ovládali Európu pred 40 rokmi a tiež odkaz nesmrteľných hitov, ktoré dodnes tešia generácie fanúšikov v Československu...V znamení čakania na túto mega-udalosť, čas plynie pomaly. Ale čoskoro je tu 15-ty júl.

 

Stretneme sa vo Zvolenskej Slatine, 15.7.22 a veríme, že aj viackrát tento rok a nielen tento rok !
„Kapely starnú“, tvrdí jeden z hitov Paliho Hammela - nezmeškajte to !

 Koncert vám prináša agentúra Sten Hard v spolupráci s Profi Event. Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Boney M a Legendy - Hammel, Lehotský, Patejdl, Dubasová

Na mape

Top