Bratislava Monarchs - permanentka sezóna 2020

Bratislava Monarchs - permanentka sezóna 2020

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Bratislava Monarchs - predaj permanentiek na sezónu 2020 

 

Klub amerického futbalu - Bratislava Monarchs spúšťa predaj permanentiek na sezónu 2020. Tohtoročnú sezónu odohrajú monarchovia opäť v rakúskej lige AFL - Division I., kde ich v rámci základnej časti čakajú 4 domáce zápasy. Ich súpermi budú Vienna Vikings II., Vienna Knights, Styrian Bears a nováčik v skupine Znojmo Knights.

 

V poslednej sezóne sa v základnej časti Monarchom darilo, keď po odohratí 8 zápasov mali na konte 7 výhier a len jedinú tesnú porážku. Celkové skóre 302:118 hovorilo jasne v prospech klubu z Bratislavy. V play-off si najprv poradili doma s Telfs Patriots 54:20 a postúpili tak do Silver Bowlu, v ktorom "padli" až po predĺžení.

 

Tento rok budú chcieť Monarchovia opäť uspieť a môžeme sa tešiť na veľmi pekné zápasy s už tradičnými súpermi. Príďte podporiť Bratislava Monarchs za ich cestou do 3. Silver Bowlu.

 

Go Monarchs 

 

Permanentka na sezónu 2020 zahŕňa vstup na 4 zápasy základnej časti, pričom prípadný domáci play-off zápas nie je zahrnutý v cene permanentky. Presné termíny všetkých domácich zápasov budú uverejnené na web stránke www.monarchs.sk . Permanentku si je možné vyzdvihnúť na odbernom mieste po predložení vytlačeného potvrdenia o zaplatení. Odberné miesto sa nachádza v predajni Ticketportal v nákupnom centre Aupark.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top