Cestovateľský  klub -  Karavanom  po  Portugalsku

Cestovateľský klub - Karavanom po Portugalsku

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Miesto : DK Lúky , 12.12. 2018 o 19:00 h.

 

Cestovateľský klub-Karavanom po Portugalsku

 

Cestovateľský klub Karavanom po Portugalsku.

Cestovateľka porozpráva  humorno - vážne zážitky zo svojej dobrodružnej cesty s rodinou na starom karavane, ktorý nebol v 100 % stave...

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Cestovateľský klub - Karavanom po Portugalsku - 12.12.2018 o 19:00 hod.

Predstavenie Cestovateľský klub - Karavanom po Portugalsku, ktoré sa malo konať dňa 12.12.2018 o 19:00 hod. v DK Lúky, Vígľašská 1, Bratislava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top