City Sounds Festival - Special Edition MYLES SANKO

City Sounds Festival - Special Edition MYLES SANKO

Dátum: 22. septembra 2021
Miesto: Ateliér Babylon, Bratislava
Adresa: Kolárska 3, Bratislava

Vstupenky

Streda
22
Sep 2021
20:00
City Sounds Festival - Special Edition MYLES SANKO
Ateliér Babylon

Bratislava

Popis podujatia

Geniálny jazzový spevák Myles Sanko v septembri v Bratislave
Na City Sounds Festivale vystúpi aj britský jazzovo-soulový spevák Myles Sanko. Skvelý spevák ghanského pôvodu, ktorému fandí aj Gregory Porter, bude mať 22. septembra v Ateliéri Babylon samostatný koncert. City Sounds Festival odštartuje už tento piatok, na dvojdňovom festivale budú koncertovať mená ako Andreas Varady, Cotatcha Orchestra či hviezdy mladej slovenskej scény ako Lash&Grey, Sisa Fehér či legendy slovenskej jazzovej scény AMC Trio. Vstupenky a bližšie informácie k celému festivalu sú na www.citysounds.sk.

Počas špeciálneho koncertného večera sa v bratislavskom klube Ateliér Babylon predstaví Myles Sanko - britský soulovo-jazzový spevák ghanského pôvodu, ktorého často prirovnávajú ku Gregory Porterovi. Popularitu získal už so svojim debutovým albumom Born in Black & Write, ktorý vydal v roku 2013. Po vydaní druhého albumu Forever Dreaming ho na svoje turné pozval Gregory Porter. S tretím albumom Just Being Me získal označenie „soulový zázrak“. V marci tohto roku vydal Sanko štvrtý album Memories Of Love, ktorý sám označil na najosobnejší. Je to zbierka skladieb, ktoré vznikali počas mnohých rokov a soulová atmosféra skladieb dáva jedinečnú príležitosť vyniknúť jeho charakteristickému spevu. 

Špeciálny koncertný večer Mylesa Sanka 22. septembra v bratislavskom klube Ateliér Babylon bude akousi pomyselnou bodkou tohtoročného City Sounds Festivalu. Organizátori tento rok pripravili dvojdňový festival, 10. a 11. septembra, v priestoroch Slovenského rozhlasu bude koncertovať na troch pódiách 12 kapiel - Ivana Ecetová Quartet - Tango Project, Randy Brecker & AMC Trio Plus, Cotatcha Orchestra feat. Lenka Dusilová, Ľubomír Gašpar Cimbal Project feat. Sisa Fehér & Spectrum Quartett, Andreas Varady feat. Torsten Goods, LASH&GREY & S.V.A. Trio feat. Robert Balzar, Andy Switch & Radiopieces, The Grand Buffet, Sisa Fehér & Vladko Mikláš, Acalari ensemble, Paper Moon Trio a Swingang. Kompletný program a vstupenky sú k dispozícii na www.citysounds.sk.
Podujatie z verejných zdrojov finančne podporil Fond na podporu umenia.

FB event

Zľavy/Discounts: vozíčkar 4€
Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top