Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 28

Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 28

Dátum: 5. februára. 2019
Miesto: Luna Bar, Bratislava

Vstupenky

Utorok
5
Feb 2019
20:00

Aktuálne vypredané (možnosť zmeny!)

Ľutujeme, miesta na predstavenie predávané cez Ticketportal sú aktuálne vypredané, avšak môže nastať zmena tohto stavu!
Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 28

Popis podujatia

Floor začína 5. sezónu. Teší nás, že napriek stovke hostí, ktorí v nej už boli, stále máme na Slovensku inšpiratívnych ľudí, ktorých vieme pozvať a oni si napriek zaneprázdnenosti nájdu čas a prídu. Na koho sa teda môžeme tešiť už začiatkom februára?

Zuzana Šebová - herečka, ktorú preslávil komediálny talent. Hráva v divadlách, seriáloch ale venuje sa aj dabingu. V súčasnosti ju naplno zamestnáva potomok, ktorého má s manželom Mišom Kubovčíkom.

Matúš Vallo - architekt a basgitarista v skupine Para. Jeho plán B nedal šancu konkurentom, ktorých v boji o bratislavského primátora s prehľadom porazil.

Marcel Ihnačák - kuchárom chcel byť odmalička, a aj keď ho bavil hokej, vybral si nakoniec gastronómiu. Dnes patrí medzi top chefov u nás ale aj v Česku. Okrem vegety a mrazených polotovarov zje takmer všetko.

Simona - stále mladá a stále veľmi šikovná a vtipná dáma. Popri dieťaťu a bydlisku v Kysuckom Novom Meste sa vypracovala za jednu z top stand-up komičiek na Slovensku.

King Shaolin - kapela, ktorá hrá new age ale nepohrdne sprevádzať ani Celeste Buckingham. Jej zvuk pôsobí európsky a more vzdialený slovenskému uplakanému popu stredného prúdu.

https://www.facebook.com/events/289702431682446/

Galéria

picture Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 28

Na mape

Top