Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 29

Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 29

Dátum: 9. apríla. 2019
Miesto: Luna Bar, Bratislava

Vstupenky

Utorok
9
Apr 2019
20:00

Aktuálne vypredané (možnosť zmeny!)

Ľutujeme, miesta na predstavenie predávané cez Ticketportal sú aktuálne vypredané, avšak môže nastať zmena tohto stavu!
Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 29

Popis podujatia

Naša šou je láska, ktorá prináša mier a humor do našich sŕdc, to si hovorím dokola, keď začínam pripravovať ďalšie vydanie. Pravda je, že nič také som si doteraz nepovedal ale nejako tento perex začínať musí. Mám však veľkú radosť, že budem môcť privítať opäť raz v mojej sedačke výnimočných hostí:

Juraj "Šoko" Tabaček - herec, improvizátor, stand-up komik a človek, z ktorého sa zo dňa na deň stala celonárodná hviezda. Šoko skúsil až tri vysoké školy, kým zistil, že komediálne herectvo diplomy nevyžaduje.

Dorota Nvotová - speváčka, herečka, cestovateľka a už aj spisovateľka. Treba viac? Táto multi-talentovaná dievčina lieta medzi ďalekou Áziou a Slovenskom. Na Floore predstaví aj piesne z jej nového albumu More.

MUDr. Pavel Černák - Psychiater a psychoterapeut prešiel počas svojej dlhoročnej praxe všetky psychiatrie na Slovensku a liečil stovky ľudí s duševnými problémami. Dnes šéfuje tej najznámejšej liečebni - Pezinku

Števo Martinovič - nesmierne vtipný herec divadla La Komika, ktorý sa preslávil partnerstvom s pneumatikou. Na Floore predstaví svoje menej známe ale zato veľmi zábavné Ja - stand up comedy.

Vstupné 14 eur.

Facebook event

Galéria

picture Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 29

Na mape

Top