Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 31

Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 31

Dátum: 1. októbra 2019
Miesto: Luna Bar, Bratislava

Vstupenky

Utorok
1
Okt 2019
20:00

Aktuálne vypredané (možnosť zmeny!)

Ľutujeme, miesta na predstavenie predávané cez Ticketportal sú aktuálne vypredané, avšak môže nastať zmena tohto stavu!
Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 31

Popis podujatia

Prvý Floor v sezóne a celkovo 31. odštartujeme vo veľkom štýle presne v deň narodenín mamy moderátora. Takže pohodlne sa usaďte a pozrite si aké esá prijali naše pozvanie:

DOMINIKA MORÁVKOVÁ-ZELENÍKOVÁ je herečka, speváčka, saxofonistka, dcéra kaskadéra, ktorá neje mäso, hviezdi v divadle, vo filmoch aj seriáloch a pravdepodobne aj ako mama trojročnej Amálky.

MARIÁN LEŠKO je novinár, komentátor, publicista, ktorého preslávili bonmoty v relácii Sedem. Dokým sa nestal poradcom prezidentky Zuzany Čaputovej sa v Trende venoval vnútropolitickým komentárom.

S HUDBOU VESMÍRNOU je mladá a veľmi úspešná slovenská skupina, ktorá najprv prerazila na youtube. (Ich hit Je nám teplo už prekročil 18 miliónov videní) a potom ju objavil aj komerčný rádiový éter. Trojica šikovných umelcov sa rozhodla, že piesne nebude predávať a tak sú voľne stiahnuteľné na internete.

MILAN "DOCENT" SEDLIAK - keby sme mali napísať, že je len stand-up komik, veľmi by sme mu krivdili. Milan sa špecializuje predovšetkým na hormonálne a molekulárne zmeny v kostrovom svale. Ako poradca pre výživu, spolupracuje s Dominikou Cibulkovou, Richardom Pánikom alebo futbalovým Slovanom. Predsedá Slovenskej spoločnosti pre športovú výživu.

No a samozrejme vy všetci v publiku.

Sedenie je voľné. Brány sa otvárajú o 19 hod.

Vstupné 15 eur.

Facebook eventTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 31

Na mape

Top