Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 27

Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 27

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Pomaly prichádza čas, keď nám na dvere začnú klopať smetiari aj jehovisti, no ešte pred tým všetkým zhonom okolo sviatkov a nečakaných návštev sa v tomto roku stretneme poslednýkrát. Opäť sa nám podarilo pozvať výnimočných hostí. Tešíme sa na vás 4. decembra v slávnom Luna Bare pod Kyjevom.

A kto teda zasadne do čiernej, nie bielej sedačky?

Karin Haydu je herečka a moderátorka, ktorá sa narodila Bratislave. Hrala v Národnom divadle, Weste, La Komike, DPOH. Pripravovala aj slávnu reláciu Čo dokáže ulica. Má za sebou aj množstvo seriálových postáv, no je tiež skvelá tanečnica a krasokorčuliarka.

Ján Lašák: Večne usmiaty bývalý hokejový brankár, majster sveta, ktorý si zachytal aj v NHL. Dnes asistuje trénerovi reprezentácie Craigovi Ramseymu, kde má na starosti brankárov.

Jakub Kapuš: Snílek, staviteľ ale aj riaditeľ Slovenskej organizácie pre vesmírne aktivity. Vďaka nemu a jeho tímu má Slovensko na obežnej dráhe vlastnú družicu. Vraj má aj informácie o mimozemských civilizáciách.

Jerry Veľmajster Szabo: Najrozsiahlejší stand-up komik na slovenskej scéne. Tvrdí, že je tučný a hrdý na to, že to dokázal sám. Má však aj dar reči a jeho humorné príbehy zo života sú naozaj veľmi zábavné.

Lina Mayer: Mladá talentovaná speváčka a autorka, ktorá vletela na slovenskú popscénu rýchlejšie ako družica Jakuba Kapuša do vesmíru. Jej piesne nemajú slovenský nádych stredného prúdu, práve naopak, ak ste napríklad počuli hit Personal Sky, zrejme ste ani len netušili, že pochádza z dielne tejto košickej rodáčky.

Galéria

picture Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 27
picture Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 27

Na mape

Top