DAVID DEYL A DOPROVOD recitálové vianočné turné

DAVID DEYL A DOPROVOD recitálové vianočné turné

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

RECITÁLOVÉ VIANOČNÉ TURNÉ PO SLOVENSKU DAVIDA DEYLA S DOPROVODOM....

Úspešný mladý spevák, skladateľ a textár svoj štart do hudobnej branže odštartoval albumom HLAVOLAM v roku 2009. Ďalej prišli i ďalšie albumy V OZVENÁCH a ZÁSAH. Jeho baladické piesne ako Počítam alebo Akurát patria medzi najpočúvanejšie hity tohto mladého speváka s jedinečnou farbou hlasu. David Deyla máte možnosť uvidieť na živo v Žiline, Trenčíne a Bratislave s doprovodom klavír, gitara a violončelo.

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - DAVID DEYL A DOPROVOD recitálové vianočné turné - 26.11. / 27.11. / 28.11. 2018 o 19:00 hod.

Predstavenie DAVID DEYL A DOPROVOD recitálové vianočné turné, ktoré sa malo konať dňa 26.11. / 27.11. / 28.11. 2018 o 19:00 hod. v Dome odborov Žilina / DK Zrkadlový háj Bratislava / Piano Club Trenčín, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top