DIRE STRAITS experience

DIRE STRAITS experience

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

THE Dire Straits EXPERIENCE

Legendárna kapela Dire Straits, ktorá so svojimi 120 miliónmi predaných albumov prepisovala rockovú históriu a vypredávala tie najväčšie štadióny, sa na čele s Markom Knopflerom dostala na najvyššiu pomyselnú hudobnej métu. Tá trvala v najzákladnejším zložení celých 15 rokov, avšak masívny záujem o kapelu pokračoval aj po odchode Marka, ktorý sa začal koncom osemdesiatych rokov venovať vlastným projektom. Súčasné zoskupenie Dire Straits s hlavičkou Experience teraz vyráža po rokoch na svetové turné a za účasti niekoľkých pôvodných členov si môžete vychutnať neopakovateľnú šou.
Neoceniteľní hudobníci, držitelia cien Grammy, ako saxofonista Chris White, kytatista Terence Reis, na bicie Chris Whitten, klávesista Simon Carter, Tim Walters a James Powell sa práve preháňa svetovými mestami, ktoré niektoré už hlási "sold out" (vypredané).
Na slovenskom sa môžete tešiť na dve zastávky! Jedna prebehne 1.3.2019 v Košiciach Steel Arena. Tá druhá 3.3.2019 v Bratislave Hant Arena!

LIMITOVANÁ EDÍCIA VSTUPENIEK MEET & GREET UMOŽŇUJE ICH MAJITELOM OSOBNÉ STRETNUTIE S KAPELOU!
Meet & Greet prebehne pred koncertom, je potrebné dostaviť sa o 19:00 k pokladni na mieste konania.

 

V cene vstupeniek na VIP (a vstupeniek VIP Meet & Greet) je tiež občerstvenie formou studeného rautu a obmedzená konzumácia pivo / víno / nealko.

Neváhajte! Zvýhodnené štartovacie ceny platia len do 31. októbra 2018! Vstupenky v distribúcii na predajných miestach Ticketportal a alebo ich môžete zakúpiť a vytlačiť on-line priamo na ticketportal.sk - HOMEtickets !!

Ďalšie info:
zľavy NIE / bezbariérový prístup ÁNO / sektor "ZŤP / P-DISABLED" je určený pre vozíčkarov, držiteľov preukazu ZŤP / P a sprievod ZŤP / P (jedna osoba) / Každý návštevník musí mať vlastný vstupenku.

Košice - vozíčkar + doprovod 19 miest vyhradenych v sektore B12 rad 16 - cena 40 Eur ,-Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top