Desmod - 20 rokov na scéne

Desmod - 20 rokov na scéne

Dátum:
Miesto:

Príď do Nitry osláviť s Desmodom 20. rokov na slovenskej a českej hudobnej scéne !

Vstupenky

Popis podujatia

Nitrianska pop-rocková kapela DESmod, oslávi v roku 2020 svojich oficiálnych 20 rokov na slovenskej a českej hudobnej scéne. 20 rokov od vydania ich prvého albumu 001, oslávia spolu s fanúšikmi v dvoch mestách, dvomi veľkolepými koncertami! A to v rodnom meste NITRA (PKO) a tým druhým je hlavné mesto českej republiky PRAHA. (Lucerna)
Koncerty budú prierezom celej ich tvorby, budú zamerané na najväčšie miľníky v ich kariére, na nezabudnuteľné spolupráce s rôznymi hudobnými telesami, umelcami, súbormi, či už domácimi, alebo zahraničnými. A to zďaleka nie je všetko, no kapela chce svojim fanúšikom pripravované prekvapenia dávkovať postupne. Rozhodne sa je na čo tešit!
Zažite tieto veľkolepé vystúpenia spolu s nimi a stante sa aj Vy súčasťou jedného nádherného programu, ktorý sa neskôr objaví aj na CD a DVD. DESmod 20
Music For All.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Desmod - 20 rokov na scéne - 20.12.2020 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Desmod - 20 rokov na scéne, ktoré sa malo konať dňa 20.12.2020 o 19:00 hod. v PKO Nitra,, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne, o ktorom vás budeme čoskoro informovať.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top