Desmod - 20 rokov na scéne

Desmod - 20 rokov na scéne

Dátum: 20. decembra 2020
Miesto: PKO Nitra

Príď do Nitry osláviť s Desmodom 20. rokov na slovenskej a českej hudobnej scéne !

Vstupenky

Nedeľa
20
Dec 2020
19:00
Desmod - 20 rokov na scéne
PKO Nitra

Nitra

Popis podujatia

Nitrianska pop-rocková kapela DESmod, oslávi v roku 2020 svojich oficiálnych 20 rokov na slovenskej a českej hudobnej scéne. 20 rokov od vydania ich prvého albumu 001, oslávia spolu s fanúšikmi v dvoch mestách, dvomi veľkolepými koncertami! A to v rodnom meste NITRA (PKO) a tým druhým je hlavné mesto českej republiky PRAHA. (Lucerna)
Koncerty budú prierezom celej ich tvorby, budú zamerané na najväčšie miľníky v ich kariére, na nezabudnuteľné spolupráce s rôznymi hudobnými telesami, umelcami, súbormi, či už domácimi, alebo zahraničnými. A to zďaleka nie je všetko, no kapela chce svojim fanúšikom pripravované prekvapenia dávkovať postupne. Rozhodne sa je na čo tešit!
Zažite tieto veľkolepé vystúpenia spolu s nimi a stante sa aj Vy súčasťou jedného nádherného programu, ktorý sa neskôr objaví aj na CD a DVD. DESmod 20
Music For All.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top