Detail info
Close

EMPIRE CON10X

EMPIRE CON10X

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

ČO BY STE DALI ZATO ABY STE 10X ZNÁSOBILI SVOJ PRÍJEM ? 

Aj v tomto duchu sa bude niesť 10. ROČNÍK najväčšej nezávislej konferencie o networkingu a podnikaní! Na ktorú prijal pozvanie celosvetovo uznávaný podnikateľ, stratég, jeden z najznámejších biznis coachov 21. storočia, investor, realitný maklér GRANT CARDONE, ktorý dokázal, že so 100 dolármi vo vrecku vie vybudovať akýkoľvek biznis v hodnote 5,5 milióna dolárov a to za expresných 90 dní. A je pripravený naučiť to aj vás! 

Jediné verejné vystúpenie GRANT CARDONEHO v tomto roku v Európe! 🔥 Nenechajte si ujsť túto príležitosť posunúť svoj úspech na ďalšiu úroveň! ZABEZPEČTE SI SVOJE MIESTO TERAZ ! 🚀 

A nielen GRANT A ELENA CARDONE, JESSIE LEE WARD -žena, ktorá robí mesačne viac ako 100miliónov v obrate ,DAVID A ADRIANA ZBOJEK, ale aj ďalších  16 najlepšie zarábajúcich podnikateľov, spíkrov a lídrov a k tomu skvelá show DARY ROLLINS, RYTMUSA, a kopec umeleckých vystúpení!  

OTÁZKA JE CHCETE TO AJ VY? Chcete z X násobiť váš príjem?
Alebo ste spokojný/á so svojim životom, svojimi výsledkami? A nič nepotrebujete? 

No ak sa vám stalo, že ste skrolovali na sociálnych médiách a pristihli ste sa pri tom ako ste si povedali tam by som chce/a ísť, to by som chcel/a zažiť.. Život nie je fér! Škoda, že nemám také šťastie.  To nie je o šťastí, ale o rozhodnutí. 

Možno si vravíte:
,,Prečo by som tam mal/a ísť?
 Má to zmysel, keď už som absolvoval/a toho toľko ... Už som počul toľko tých rád...

No moja prvá priama otázka na vás je: 
Čo ste naozaj, ale naozaj spravili preto aby sa Vaša situácia zmenila?
A potom s kým, alebo od koho ste sa to učili?
Naozaj ste prevzali zodpovednosť za seba, svoje rozhodnutie alebo ste len chceli?
Naozaj ste robili maximum čo bolo možné?
Zamysleli ste sa nad tým niekedy?

Ak ste na sekundu zaváhali pri ktorejkoľvek otázke tak ste nedali do toho maximum, tak ste nevyužili naplno svoju kapacitu, svoje možnosti.. A vy to VIETE!

Dokedy bude vyhrávať obeť, že nato nemáte peniaze, čas, schopnosti? ...dokedy sa budete takto klamať ?

Čo ak naozaj tentokrát to bude iné?
Čo ak naozaj teraz je to možné.?
Čo ak naozaj teraz vy budete iný/á ?
Čo ak naozaj ste teraz pripravený/a?

A ak áno čo ste ochotní preto spraviť? V rámci času, v rámci peňazí? Ste ochotní obetovať 2 dni aby ste získali roky kľudu a pohodlia? Ste ochotní investovať do seba a svojho podnikania 300 EUR?  

Na čo všetko v živote ste už dali 300EUR a nemalo ani z časti možnosť vám zabezpečiť lepší príjem, viac obratov, zvýšiť vaše sebavedomie, zlepšiť vašu značku? 

Kto zaplatil pokutu?
Kto to minul na drinky, jedlo, koncerty či nejaké oslavy?
Kto to minul na šaty, boty?
Kto na predražený wellness?

A teraz je x násobne väčšia šanca ako kedykoľvek predtým. teraz sa na jednom mieste a to v Bratislave v srdci Európy úplne pod nosom sa stretne VIAC AKO 20 TOP SVETOVÝCH SPÍKROV.

Všetko ľudia, ktorí sa nenarodili ako milionári či miliardári. Ale vypracovali sa na nich! Ľudia, ktorí neprial osud, dokonca mali problémy so svojou existenciou, mnohých považovali za beznádejný prípad...A dnes sú najlepší z najlepších. A stále sú pokorní. Dnes učia lebo to majú ako svoju misiu. A čo je najkrajšie, že ich žiaci ich klienti, firmy majú výsledky. Dosahujú výsledky. A ty máš tu možnosť tam byť no ty pochybuješ či sa ti to oplatí, či to má zmysel.. Ty pochybuješ o človeku, ktorý vybudoval biznis v hodnote 5,5 MILIÓN DOLÁROV So 100 dolármi vo vrecku, len za neuveriteľných 90 dní ! 

Alebo pochybuješ o sebe?
Ak pochybuješ o sebe o to viac by si tam mal/a byť!

Nerozmýšľaj, ale KONAJ! A pre tých, ktorí už nechcú prokrastinovať, trápiť sa, ale rozhodli sa raz a navždy pre zmenu pre SEBA, SVOJU RODINU, SVOJU ZNAČKU/ FIRMU tak len pre tých  do konca AUGUSTA máme špeciálnu akciu, pri ktorej môžete získať exkluzívne BONUSY v hodnote až do 2500€ a šancu vyhrať MEET & GREET s GRANT & ELENA CARDONE. 

Je to príležitosť posunúť váš BIZNIS, ZNAČKU A NETWORKING na vyšší level a vytvoriť cenné kontakty a prepojenia.

🎧 Celá konferencia bude prekladaná! 

Viac informácií o programe, spíkroch, vystúpeniach nájdeš na : EMPIRECON.SK


KEYNOTE SPÍKRI 


Grant Cardone

celosvetovo uznávaný podnikateľ, stratég, jeden z najznámejších biznis coachov 21. storočia, investor, realitný maklér, ktorý dokázal, že so 100 dolármi vo vrecku vie vybudovať akýkoľvek biznis v hodnote 5,5 milióna dolárov a to za expresných 90 dní.

Je aj autorom 11 biznis kníh, z ktorých každá bola zaradená na zoznam najpredávanejších kníh New York Times, vrátane knihy “The 10X Rule”.

Cardone, označený časopisom Forbes za marketingového poradcu číslo 1, je tiež zakladateľom konferencie The 10X Movement & The 10X Growth Conference, najväčšej svetovej konferencie o podnikaní a podnikateľoch. 

Vlastní a prevádzkuje sedem súkromných spoločností a investičnú firmu v oblasti nehnuteľností s názvom Cardone Capital, ktorá má viac než 5 miliárd dolárov. Je aj autorom 11 biznis kníh, z ktorých každá bola zaradená na zoznam najpredávanejších kníh New York Times, vrátane knihy “The 10X Rule”.

Grant Cardone využíva svoju rozsiahlu základňu viac ako 15 miliónov sledovateľov na sociálnych sieťach na poskytovanie pomoci prostredníctvom nadácie Grant Cardone Foundation, neziskovej organizácie zameranej na mentorovanie znevýhodnených a problémových mladých ľudí v oblasti finančnej gramotnosti a podnikania. 

 

Elena Cardone 

Autorka, podnikateľka, producentka eventov, mentorka, vizionárka, realitná maklérka, manželka a matka.

Je autorkou bestselleru “Build an Empire: How to Have It All.” Je výkonnou producentkou mega úpešných podujatí 10X Ladies, Operation 10X Badass, a jej vlastnej show “Women in Power” 

Na základe svojich rozsiahlych skúseností Elena vytvorila vlastný učebný plán na pomoc začínajúcim podnikateľom. Tréning, kde kladie základy pre mužov aj ženy, ako vytvoriť, rásť a obhájiť mimoriadnu kariéru a manželstvo.

Eleniným najnovším úspechom je partnerstvo s EXP Reality. Kde plánuje vybudovať najväčší realitný tím na svete, ktorý pomôže tisíckam ľudí vytvárať generačné bohatstvo prostredníctvom nehnuteľností poháňaných EXP. 

Spolu s manželom vytvorili portfólio nehnuteľností v hodnote 5,2 miliardy dolárov. 

 

Jessie Lee Ward 

Alias BossLee, žena ktorá za necelé 4 roky vybudovala tím cez 1,6milióna zákazníkov a 21tisíc marketérov v 41 krajinách sveta. Robí obrat mesačne cez 100 miliónov eur! Svetová marketérka #1, dosahuje 7-ciferný ročný príjem, investorka, majiteľka firmy, obchodná koučka a podcaster-ka, ktorá buduje influencerov a lídrov. Za jej efektívnu tvorbu a dosah sa ocitla nie náhodou v renomovanej Sieni slávy profesionálov v sieťovom marketingu. 

Jessie je známa tým, že veľmi rada zdieľa obchodné tipy, ktoré sú veľmi úderné a majú okamžitý zásah. Je energická s vynikajúcimi komunikačnými a vyjednávacími schopnosťami, ktoré vie jednoducho zapracovať do funkčných manuálov, a tým nezastaviteľne a jednoducho duplikovať. Komunikuje jasne a efektívne a hlavne rýchlo. A o tom to je vedieť zachytiť nákupný moment a správne dosledovať klienta a to ona vie a to vás príde naučiť.

 

David Zbojek 

Najznámejší a najlepší CZ&SK MLM tréner v oblasti biznisu, networkingu, budovania tímu a predaja.

Aktuálne buduje najväčšiu komunitu Networkérov v Európe. Obrovský vizionár, ktorý spája tých najlepších lídrov sveta na jednom mieste. Práve vďaka nemu máte možnosť stretnúť Granta Cardoneho osobne už v novembri u nás na Slovensku! 

 

Adriana Zbojek 

Úspešná podnikateľka a zakladateľka online štýlového bazáru Liora. CoFounder a spolutvorca najväčšej európskej komunity networkérov. Spája biznis a duchovný rozvoj.
Matka 2 detí, manželka, ktorá prepája rodinný život s veľkým európskym snom.


Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!  

 

Viac informácií o programe, spíkroch, vystúpeniach nájdeš na : EMPIRECON.SK

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - EMPIRE CON10X - 04. - 05.11.2023 o 10:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie EMPIRE CON10X, ktoré sa malo konať dňa 04. - 05.11.2023 o 10:00 hod. v Zimný štadión Ondreja Nepelu (Tipos Aréna), Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne, o ktorom Vás budeme informovať v blízkej dobe spolu s informáciami o možnosti vrátenia vstupného.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top